Pasažieru vilciens - Cenas

Labdien! Uzskatu, ka tā ir ņirgāšanās, Cenas par vienu pieturu 1,50, kamēr jūrmalnieki braukā par brīvu. Saprotu, ka ar mūsu nodokļiem var iegādaties jaunos vilcienus, bet neuzskatu godīgi, ka mums jāmaksa par vienu pieturu 1,50. Ja tā turpināsies, cilvēki ne tikai uz jūrmalu vairāk nebraukās, bet arī ar jūsu vilcienu nebraukās, jo manas paziņas ir tik pat šokēti ar jauno cenu, kas ņemta no balta gaisa!

02.04.2024

P

ž žurcis 02.04.2024

Jūrmalnieki braukā par brīvu, jo to sedz viņu pašvaldība.

Lēmumu par jaunu reģionālā sabiedriskā transporta biļešu un tarifu sistēmu un vilciena biļešu cenām no 1. aprīļa pieņēma Sabiedriskā transporta padome. Savukārt izdevumus par Jūrmalas iedzīvotāju diviem braucieniem dienā konkrētā maršrutā sedz pašvaldība.

S sumup 02.04.2024

toties mums ir velocelni.un protams par tiem maksaajam mees visi..lai kaadi plikadiidas var miities

tev tā nekas nepienākas, jo viss ziedots Ukrareiham

O ozo774 02.04.2024

Nu nebrauc ar vilcienu, bet tipini ar kājiņām.

RAMONA👀 02.04.2024

It kā mērķis ir lai mazāk brauc ar auto un vairāk ar sabiedrisko, bet dara visu, lai tieši būtu pretēji. No rītiem vilcieni pārbāzti. Tagad vēl paceļ cenu...par ko? Par to, lai saspiests brauktu?

Если кого-то не устраивает цена на поезд - может использовать любые другие вар анты передвижения: идти пешком, ехать на велосипеде или на автобусе, купить себе автомобиль и ездить на нём.

Юрмальчане получили свой оплаченный проезд, правильно проголосовав на выборах в Думу, а рижане пусть и дальше платят за парковку, общественный транспорт, самое дорогое отопление в стране и т.д., раз предпочитают год от года страдать. Пусть вам ещё велодорожек нарисуют на всех мостах через Даугаву, да по обе стороны - постоите в пробке, подумаете...