www.sudzibas.lv Pafbet.lv Slikts serviss

Pafbet.lv - Slikts serviss

Klientu apkalpošanas darbinieki (vismaz 2) ir nekompetenti un neatbild uz jautājumiem. Saprotu, ka var būt neērti/nepatīkami jautājumi, tomēr nedomāju, ka ir pamats neatbildēt, īpaši, ja tie saistīti ar drošu spēli, ko Pafbet skandē, ka piekopj. Protams, nevaru apgalvot, ka viss uzņēmums par to neiestājas vai, ka visi darbinieki ir slikti, tomēr šādi tiek bojāta reputācija. Jo viens nekompetents darbinieks – kam negadās, tomēr 2 un vairāk jau gribot, negribot bojā tēlu. Šķiet, ka darbinieki ar kuriem saskāros pat neizlasa visu problēmu. Saprotu, ka jautājumi var būt neērti/nepatīkami. Varbūt negribas strādāt, slikta diena, tomēr cilvēki rēķinās, ka saņems atbildes, ja reiz ir tāda “čata” funkcija.

B