Ozoli Ferma ar govju un teļiem - Saimnieks krāp

Labas diena grubije uzrakstīt sūdzību par fermu Sigulda novada Ozoli pietura kas atrodas labajā puse ferma nosaukums ir Kundzini. Gribēju paziņotu par saimnieku Reginalds Karklins ka tajā ferma notiek ne legāli darbi, ka cilvēkam apdraud ar veselibu ka tajā ferma ir avārija stāvokli jo tur vis brūk, ka ari govjus spīdzina nedot es ka teli dzīvo bada ka viņiem visas barbibas kastes ir avārija stāvokli un ka ari ir sena stunis avārija stāvokļi ka tur visas sienas bruk un ka ari ir jumts avārija stāvokli, ka ari viņš katru ritu brauc pakal pienu un ber iekša sali un skādi ar ūdeni un pēc tam saka ka vinam ja brauc uz citu vietu, ka ari dot braukt ar beiktam traktoram, un ka cilvēkam apdraud veseliba ka ja kap pa stelāžām kuri kustas ka ari var nokrist, ka ari govjus un celus spidzena nedot vinam milti un sali, ka tajā ferma ne viens neko nedoma ne par darbiniekime ne pagovjim, tikaij per sev jaunas mašīnas un liek sludinājumu ka pārdod traktoru, ka ari tur jau dauc strādnieki bija strādājis, un ka viņi gribēja lai es stradaju nelegāli un pati negribēja mani kārtot oficiāli darba parts esmu tur stradat no 19 marta mēnesi un biju beidz Augusta 2 datuma, un ka man nebija par pedeju mēnesi samaksāji algu un ka viņi ritigi nemaksāja normālu algu tikai izmantoji tavi visu kustību ka bija ja jaties līdz pašām vakaram ja velkt konverts un ūdeni ja ved, un kad viņam nospraug govs vai tēls tādi viņi ved apragt viņu meža, ka man viņi nebija par jūnija samaksāji algu ko es biju nostrādājis, un man ir liecinieki 4 gabali ka viņi var pieradīt cik tā alga ir bijis un ja jums ir vajadzīgi bildes varu jums aizsūtīt, sitaijs saimnieks jau Siguldā bija jau dabujus pārkāpumu par fermu, būtu vēlams ja jūs visu to apskatītu un novērtēt to visu situāciju, un ka viņi mac strādniekam melot ja atbrauc pārbaude vai darba ekspertīze lai pasaka ka viņi atnāk tikai ciemos piena telpa ari nemazgā ne sienas ne trubas vis ir ar kalciem, ka viņi vispār ne interese kas daries ar goviem un ka viņi patuksu dzene govjus tukšajā aploksne kur vispār nav zāles.! To es pat par telefonu gatavs jums istast. ka ari mazi teli piedzims viņi pat to telpu netir visus ir ar sudiem apdirst un ka netir no zirniklam, un ka viņiem biezi govi sprak nost un viņi met vinus ara pie mesliem un ka tur reste ir avārija stāvoklī ka govs iesprau galvu un pakaras, pat govju tesmas nemzga ar lidzeklu ka tikaij par slauc ar udeni, ka ari nerupejas par govjiem un lopiem visi ir kaulaijni un ed tospasu sudus ka ari vinam dot vecu baribu.! Un darba inspekcijas bija pa virsu vis izskatījis ka ne bija dabūsi sodu