www.sudzibas.lv OTIKAS SALONS BRILLES Nekvalitatīvas brilles, neievēro termiņus

OTIKAS SALONS BRILLES - Nekvalitatīvas brilles, neievēro termiņus

Šogad aprīlī optikas salonā "Brilles" pie "Džetas" tirgus pasūtīju brilles , tā nepieciešami plāninātas lēcas, man paskaidroja, ka jāgaida 3 nedēļas, līdz tās uztaisīs. Tā kā cena mani apmierināja, biju ar mieru gaidīt. Brilles saņēmu maijā, līdz tika dots saskrambāts briļļu maciņš (to pamanīju vēlāk, bet nepievērsu īpašu uzmanību) un drāniņa kopšanai. Esmu briļļu nēsātāja ar krietnu stāžu, tāpēc biju neizpratnē, kālab pēc nepilna mēneša stikliņi pārklājās ar tādu kā tīkliņu. Aiznesu uz veikalu, tur man paņēma brilles lēcu nomaiņai. Tās notika 11. jūnijā. Diemžēl tūlīt būs augusts, man ik pa laikam tiek solīts, ka tās brilles tiks salabotas un vaino kaut kādus pārsūtītājus, kas neatsūtot, neieliekot sūtījumā man nepieciešamās lēcas. Arī uz šīs nedēļas sākumu tika solīts, bet diemžēl nekas nenotiek. Esmu spiesta nēsāt vecās brilles, kas jau savu laiku nokalpojušas. Aicinu būt uzmanīgus rēzekniešus un neizmantot šīs optikas pakalpojumus!

V