www.sudzibas.lv Orto klīnika Slēdzienu pēc ārsta apmeklējuma jāgaida vairāk kā mēnesis, pietam jālūdzas vairākkārt

Orto Klīnika - Slēdzienu pēc ārsta apmeklējuma jāgaida vairāk kā mēnesis, pietam jālūdzas vairākkārt

Pirmo reizi biju pie Dr. Peredistija 14. Augustā uz konsultāciju. Ar pašu dakteri viss ok, paldies, dakteris! Nauda par vizīti (lielā nauda) paņemta tajā pat dienā, bet slēdzienu es tā arī nesagaidīju. Rakstīju, vairākkārt zvanīju, pēc mēneša biju vizītē šajā pat klīnika pie dr. Mihailovas, tad arī reģistratūras darbiniecēm lūdzos, lai sagādā man to slēdzienu. Kārtējo reizi (vismaz desmito!) dzirdēju solījumus, bet atkal nekā. Pēc veikta rentgena, arī tā apraksts nav pieejams. Atkal zvanīju, atkal dzirdēju solījumus, bet nekas nemainījās. Tagad jau pagājis laiks pēc vizītes pie dr. Mihailovas un arī šīs slēdzien nav pieejams. Vienkārši murgs! Neviens no trim slēdzieniem nav. Bezatbildība, paviršība, neciešama attieksme pret pacientiem no reģistratūras darbinieku puses. Runa klusi un mīļi, skatās acīs un smaida, bet nedara neko pacientu labā. Skatās un melo. Tāpēc, ja jums būs vajadzīgs kāds dokuments no šis klīnikas-neceriet to dabūt. Galvenais-samaksājiet naudu. Tagad domāju, ka jāgriežas pie juristiem, lai iesāka kā savu naudu atgūt atpakaļ. Elīna.

25.09.2019

E

A annavay 27.09.2019

Biju aizpagājušonedēļ “Orto” klīnikā, kad jautāju par izraksta saņemšanu, tad gan reģistatūras meitenes, gan kasē brīdināja, ka izraksts no konsultācijas kavēsies, jo esot tehniskas problēmas. Kad ģimenes ārste prasīja izrakstu, zvanīju uz reģistratūru meitene solijās paateidzināt procesu - mazāk kā stundas laikā saņēmu savu izrakstu! Orto klīnikā nebiju pirmo reizi, bet vari teikt, ka tur strādā dakteri ar zelta rokām, īpaši izceļot dakteri Viļumu, kā arī reģistratūrā vienmēr ir apkalpojušas ļoti atsaucīgas meitenes.