www.sudzibas.lv Orto klīnika Apkalpošanas kultūra

Orto Klīnika - Apkalpošanas kultūra

ORTO klīnikā (Ortopēdijas, sporta traumatoloģijas un mugurkaula ķirurģijas klīnika) esmu apmeklējusi ortopēdu un fizioterapiju un vēlos pastāstīt par nepatīkamo pieredzi.
Pieļauju, ka speciālisti klīnikā ir profesionāli un "kotējas" augstu, taču klīnikas darbinieku attieksme pret klientiem ir drausmīga. Daži piemēri:
1) pirmo reizi ierodoties uzzināt, pie kura speciālista labāk vērsties, reģistratūras darbiniece atbildes vietā uzkliedz "Trīsdesmit lati!". Tā ir viņas pirmā komunikācija ar mani kā potenciālo klientu.
2) vizīte pie ārsta tiek nozīmēta konkrētā laikā, taču pacientam ir jāgaida papildu 25 minūtes, līdz ārsts ierodas; un tā divas reizes pēc kārtas. Manuprāt, tā ir necieņa pret manu laiku.
3) zvanot pa tālruni, saruna tiek pārtraukta, sakot, ka jāpagaida; piekrītu un klausulē turpmākās minūtes dzirdu darbinieces sarunu ar citu klientu, visas viņa problēmas, personas kodu utt. Pēc kāda laika nolieku klausuli, jo kļūst skaidrs, ka par mani jau aizmirsuši. Un nākas pārzvanīt pašai.
Privātā klīnikā, manuprāt, tā tam nevajadzētu būt...

S Sfinksa2012 25.07.2012

Es ari biju nepatikami parsteigta par attieksmi klinika. Vajadzeja gaidit vairak par pusstundu, arsta attieksme bija maigi sakot rupja un vel pa visu sho man vajadzeja tadas summas maksat. Negaidiju no privatas klinikas tadu neprofesionalitati!

H Heva 16.11.2012

""vizīte pie ārsta tiek nozīmēta konkrētā laikā, taču pacientam ir jāgaida papildu 25 minūtes, līdz ārsts ierodas; un tā divas reizes pēc kārtas. Manuprāt, tā ir necieņa pret manu laiku."

uz šo komentārā teikto tā vien gribas atbildēt-KAUNS NAV?PAR KO TU TEV SŪDZIES?PRINCEŠOŠANĀS!

Jūs te sūdzaties, ka jāgaida?!Cik paši kabinetā pavadijāt laiku?Tiešām izgājāt laukā pēc 15minūtēm?Un nelikāt nākamajam cilvēkam gaidīt ilgāk??

Es vakar orto biju pie ķirurga uz konsultāciju.
Jau ieejot sagaidiju vislaipnāko uzņemšanu.Protams, ka ari man bija jāgaida ilgāk nekā noteiktais vizītes laiks, bet es sapratu un ari Jums varu paskaidrot kāpēc...Tātad ierados daudz agrāk nekā vajadzēja.Redzēju cikos dakteris pieņēma pirmo klientu.Laicīgi.Cilvēks neiznāca pēc noteiktajām 15 minūtēm.Nākamais tāpat.Es biju trešā rindā.Vizītes laiks paredzēts 15min.Nu ko Tur par tām min var izrunāt?Mana problēma bija ļoti liela.Sākot no izmeklēšanas lidz pat operācijas slēdzienam.Iznācu laukā no kabineta ne ātrāk kā pēc pusstundas.Pat tā likās par īsu mazliet.
Kā Jūs domājat?Vai dakterim vajadzēja mani laicīgi izmest no kabineta?

Es par ārsta uzņemšanu varu teikt tikai to labāko!Mana uzņemšana kabinetā bija vairāk nekā sirsnīga!Jo lidz tam biju apstaigājusi vairākus tā teikt"mērkaķus" ne ārstus.

S Sfinksa2012 16.11.2012

Kad es apmekleju sho kliniku arst kuram mani bija japienem staigaja apkart, jokoja ar personalu un nelikas zinis par mani.
Es domaju vairakums cilveku butu saprotoshi ja redzetu ka cilvekiem pirm viniem vajadzeja ilgaku konsultaciju...es ari uzskatu ka jebkura profesionala iestade jazin, jasaprot, japaredz taid gadijumi. Ja ir labs personals registratura tad ir iespejams paredzet vai pacientam vajadzes ilgaku laiku savu kaishu apsprieshanai.

drakonica 16.11.2012

Nu neznaju ka personal po obsluge no vraci tam na visem urovne! Daze jesli nado zdatj 25 min eto togo stoit!

A Aivars 777 22.11.2012

Orto ar saviem dakterīšiem alkatībā ir galīgi čau palikuši vienīgais ārsts kas tai dēlu misijai ir pieslējies ir Andersons kurš vēl par savu teikto atbild :) Jurevičam vienkārši bietē jādod, Peredistijs iejūtīgs bet nabags aiz savas alkatības jau visus par poterpevshijiem uzskata :) koroche dēli muzhaites drīz Jūs dupsēs! Sakaitinājušī mazliet esat vienu otru :D

A Aivars 777 22.11.2012

Un vēl piemetināshu tai nagu maucēju kantorī trīs operācijas esmu taisījis :) vienīgā ko man labi iztaisīja bija Andersons pārējos te neafišēšu! Lieta pat nav naudā bet džheki jau konkrēti seriālus par dakteriem kjipa Hausu pārskatījušies un tie ir jāārstē :) neesmu atriebīgs bet šoreiz dupsēšu atvainojiet džeki! Sorry :( un ne Valdis ne Zilā kalna Marta Jums nepalīdzēs!

H Heva 25.11.2012

Aivars777, ārprāts par ko Tu ārdies?Kura tad Tavuprāt ir perfektā iestāde kur griezties ar mugurkaula problēmu?Tiešām gribētu zināt..m?Iesaki!

drakonica 25.11.2012

Ja o vseh vracah ne znaju no o doktore Andreje Peredistom mogu skazatj on vracj ot Boga dejstviteljno znajet cto delajet bez vsakih uti-puti nu mi posmotrim i.t.d. cotko, jasno govorit cto delatj i kak lecitj, prosto specialist svojego dela i molodec! I mne net nikakogo dela, kak tam obsluzivajet jego personal v ORTO klinike ja jesli nado zdu stoljko skoljko nado potomu cto recj idot o mojom zdorovje eto vo pervih, nu a vo vtorih v ljuboj poliklinike daze v castnih nam prihoditsa zdatj toljko tam mi ne znajem k kakomu "sspecialistu" mi popadom a sdesj ja znaju k komu ja idu i kakoj budet rezuljtat!
Mne jego porekomedovali i ja ocenj dovoljna cto imenno s nim mne priwlosj imetj delo!
Rekomeduju!

N new_rockfella 24.05.2013

Ljoti laba kliiniika!! Bija problēma ar pēdu, izstaigāju 15ārstus, neviens neko nezin..

Aizgaaju pie Andreja Peredistija!! Ļoti labs ārsts, atrada retu gadījumu.

Operācija protams padārga, bet staigāju beidzot bez sāpēm!! Tikai 3dienas pēc operācijas un viss labi!!! Liels paldies !!

S sissess 15.07.2013

kurš dakteris ORTO ( tā kas Bukultu 1a) ir labākais ?

B Bitubi_79 19.07.2013

Neiesaku doties uz ORTO. Attieksme no ārsta pavirša. Protams, ir jau patīkami, ja ārsts ir kopts, labi smaržojošs un pulētās laķenēs, bet ne jau tāpēc ejam pie ārsta. Pat īsti neizskaidrojot sāpju cēloni jau piecēlies kājās, tādējādi atklāti norādot uz to, ka arī pacientam jātinas. Rodas iespaids, ka ļoti ekonomē laiku, bet ne pacienta līdzekļus. Iztērēta liela nauda, jēga nekāda.

S Sadusmots klients 12.12.2022

Kurš dakteris tas bija? Iespējams pēc 10 gadiem šis nav mainījies…

D danaskultane 20.07.2014

Eju uz ORTO operācija 3200, - Euro. Gultas diena 120, - Euro. Ceru, ka viss būs uzdevumu augstumos, ja nē, tad tā arī paziņošu. Žēl ka tik daudz negatīvu komentāru. Jā, pieņemšanā ārsti patiešām bija laipni, iejūtīgi

J jozik73 15.10.2014

Spasibo doktaru Peredistij on otlicna sdelal mne nogu, ispravil osibku Zatlera kotorij isportil moju nogu 20 let nazad.Operacija bila doragaja nu zato ja xozu i umena noga nebolit, xota kosti u mena v davolnotoki plaxom sostajanije bili potamusto ja xodila na odnoj zdarovoj noge nebilo nagruzki na bolnuju nogu iza etogo pojavilsa v lodiske osteparoz kostam nuzna nagruska, seicas stoit zeleznij stir v ladiske ja ego necuvstvuju.I kakoje scastje sto ja teper mogu xodit bosikom ja etogo nedelala 20 let.Otnasenije ko mne vbolnice bila idealnoje uxod posle operaciji otlicnij vobsem ja ostalas dovolna

M marijazz 16.10.2014

Была в ОRTO клинике 2 года назад. Все врачи, с которыми я сталкивалась, были на высшем уровне, все очень вежливые и отзывчивые. Да, операция очень дорогая, но все сделали как надо :) Когда лежала в их больнице, то лучшего ухода не встречала, постоянно спрашивали, все ли у меня хорошо, что я хочу покушать (когда клиника была в Адажах, то внизу находился магазин и медсестра с радостью в него была готова ходить). Большое спасибо доктору Передистому и Юркевичу, медсестрички также хорошо относились ко мне и заботились. А насчет их опозданий: поймите тоже, у них могут быть срочные вызовы, они всё-таки врачи, поэтому и могут задержаться, на кону может лежать чье-то здоровье или жизнь.

S sandra 5555 05.10.2015

Vēlos padalīties arī savā pieredzē klīnikā Orto. Mums šīs klīnikas speciālistu ieteica paziņas.

Vīram ļoti sāp gūža un tā kā patstāvīgi nedzīvojam Latvijā, tad arī nezinājām ar kādu speciālistu sākt.

Pieteicām vizīti un ieradāmies klīnikā. Jāatzīst, ka pirmajā dienā bijām ļoti patīkami pārsteigti par profesionālo attieksmi. Ļoti operatīvi tika noorganizēta izmeklēšana- mugurkaula rentgens un magnētiskā rezonanse, kā arī tikām pierakstīti pie konsultanta rezultātu apkopošanai.

Kad ieradāmies uzzināt izmeklēšanas rezultātus, izrādījās ka ir muguras disku trūce un dakteris pateica, ka viņš nav mugurkaula speciālists, ka jāiet pie cita speciālista, bet nozīmēja blokādes, kuras nepieciešamas trīs- par to bija jāsamaksā 60 euro- ka nav speciālists. Pieteicāmies uz Blokādi- kad ieradāmies noteiktajā laikā, bija 30 minūtes jāgaida, tad anestezeologs paskatoties norīkojumu izvērsa plašas diskusijas par tēmu, ka trūce ir liela un ka vajag speciālista konsultāciju utt.- bet mēs jau darījām to ko mums lika, nu bet tomēr Blokādi jātaisa, vēl arī apspriedām, ka laikam operācija nepieciešama, kas maksās 2000 euro. Uztaisījām blokādi (70 euro) un pieteicāmies otrā dienā pie Mugurkaula ķirurga, kas skaidri un gaiši pateica, ka jātaisa operācija. Kad es pajautāju, bet ko tad ar Blokādēm darīt- viņš pateica, ka Blokādes vipār šajā situācijā nepalīdz vispār, vai tad mums anestezeologs nepateica, ka nevajadzēja mums taisīt Blokādi- tātad 70 euro par to ko nevajadzēja taisīt un mūsu laika izšķiešana. Bet par operāciju un izmaksām jāiet runāt uz Reģistratūru. Tur mums visu nolika pa plauktiņiem: Operācija 5000 eiro, pirms operācijas pašiem par saviem līdzekļiem jāuztaisa gan asins analīzes, gan sirds kardiogrammas. Slimnīcā 3 dienas, kas arī atsevišķi jāsamaksā un vēl arī anestezeologa pakalpojumi atsevišķi jāsamaksā- tātad runa ir apmēram par visu kopā 6000 eiro. Aizmirsu pateikt, ka vīrs ir citas Eiropas valsts iedzīvotājs, nav Latvietis. Radās iespaids, ka cena no iepriekšējās dienas 2000 nākamajā izauga divas ar pus reizes lielāka. Bijām šokēti.
Vēl aizmirsu piebilst, ka tikām nosūtīti arī uz Fizioterapijas konsultāciju, kur ļoti jauka meitene parādīja vīram apmēram 10 -15 dažādus vingrojumus, kas viņam jāizpilda- bet nekādus ne zīmējumus, ne grafiskus attēlus pat neiedomājās piedāvāt, kad vīrs teica, ka to jau nevar atcerēties, tad jauniņā speciāliste piedāvāja viņjam pašam visu pierakstīt- it kā jau laipni jā, bet vai tad par 30 eiro nevarētu izprintēt vingrojumu grafiskus attēlu un aprakstus? Ja jau maksas, tad arī vajadzētu vairāk piestrādāt, jo cilvēki gados tomēr nevar atcerēties tādus vingrojumus, paskatoties vienu reizi.
Mēs abi saprotam, ka maksas klīnika un nemaz arī negribējām par velti, bet nu kaut kādai robežai būtu jābūt. Un, ja speciālists nav speciālists kādā jomā, tad arī varēja pateikt godīgi- es šo nepārzinu un ejiet pie tāda, kas pārzina- varēja jau arī nelikt maksāt tos 60 eiro. Lai arī no ārzemēm pacients, tomēr no gaisa nauda nekrīt nevienam, un arī ārzemniekam 60 eiro ir nauda, kas jānopelna ar grūtu darbu.
Esam ļoti daudz apmeklējuši Latvijā ārstus, un ir bijusi ļoti laba pieredze un arī par maksu, bet nu saprāta robežās!.
Neiesaku šo klīniku, uzskatu, ka tikai naudas grābēji.

I ipaica 09.10.2015

Par ORTO klīniku.
Ļoti laba med.iestāde. Sākot ar reģistratūru, Rtg, un ārstu attieksmi.Viss operatīvi- diagnostika, palīdzība, super!
Ir ko daudzām med.iestādēm pamācīties. Pati esmu mediķis - man patika viss! Par servisu jāmaksā, nav naudas -ej uz polikliniku. Ko Jūs zākājiet, kad kavējas lidmašīna? Jūs pacietīgi gaidiet. Tad, lūk, ārsts pieņem cilvēkus, un dažam labam pat, dzīvojot ģimenē, pietrūkst komunikācijas, un te nu tad ir tā vieta, kur var izrunāt visu - ne tikai par roku un kāju, bet arī izsūdzēt dvēseles sāpi un, ja arī iekavējas Jūsu dārgais laiks, esiet drusciņ pacietīgāki, jo būsiet atslēgti no civilizācijas vairāk par 25 minūtēm. Ārsts nevar sēdēt rokas salicis, kamēr jūs izskraidat palīgkabinetus. Pa to laiku ārsts var pieņemt citu. Šajā klīnikā darbs ir organizēts teicami.
Kā visiem rūp sava veselība! Gribās vislabāko ārstu, visgudrāko, . vislaipnāko, lai būtu pieejams uzreiz, bez maksas.Ārstam tas ir darbs, nevis kalpošana. Un visas tās runas par naudu ir vienkārši pretīgas . Kad, kaut kas notiek - cik ļoti cilvēki sevi mīl, tad gatavi maksāt, bet pēc tam, kad sāpe pārgājusi - tikai runas- cik tas maksā. Arī ārsti šajā dzīvē par visu maksā - viņi dzīvo, audzina bērnus, skolo, mācās paši, lai Jums visiem varetu palīdzēt. Un arī kompliments med. māsiņai ir pie lietas, lai klīnikā būtu dzīvība. Blakus savai sāpei, saskatiet labo, jauko un, ticiet, ORTO ir tā vieta, kur Jums palīdzēs.

A astrao 05.05.2016

Pēc paziņu ieteikuma pierakstījāmies pie muguras ārsta Arta Gulbja Orto klīnikā. Vizītes cena paliela - 50 eiro, bet ko gan veselības dēļ neizdarīsi. Zinot, kā skatās muguras dakteri pirmās vizītes laikā, jo pieredze jau ir ar citiem ģimenes locekļiem, gaidam to pašu-izlocīs, izstaipīs, grozīs, apjautāsies, galu galā sakārtos mugurkaulu uz brīdi lai sāpes mazinās, nosakot diagnozi un pateiks ko darīt. Nu vismaz 20 minūtes kā ierasts citur, ārsts veltīs uzmanību. Ņemot vērā, ka uz rokas jau taisīta magnētiskā rezonanse, kas jau pasaka priekšā par diagnozi ārstam, pat neiedomājāmies, ka tas varētu būt citādi. Nonākot pie ārsta-vizīte aizņēma 4-5 minūtes. Netika ne apskatīts, ne smalki iztaujāts. Tika tikai uzrakstīta jaunas magnētiskās rezonanses nosūtījums, kas maksājot 200 eiro. Reģistratūrā uz jautājuma, par ko tad jāmaksā šie 50 eiro-atbilde skanēja – par laiku, ko ārsts iztērējis pacientam. Par 4-5 minūtēm? Par tinti, ko uzrakstīja norīkojumu lobējot savu ierstādi? Vai šī samakasa tika ieguldīta pacienta ārstniecībā vai tikai apmaksāta pildspalvas iztērētā tinte uzrakstot jaunu norīkojumu? Ko darīt pacientam, kas zaudējis savu laiku, gaidīdams rindu ar sāpēm, pazaudēto naudu, kuru varēja ieguldīt ārstēšanā pie godprātīgāka ārsta vai procedūrām. Cik maksā pacienta vilšanās? Ja jau šāda 5 minūšu „konsultācija”, ja to tā var nosaukt maksā 50 eiro, tad cik maksās tā konsultācija, ja ārsts / klīnika tomēr izdomās būt godprātīg āks pret pacientu? Tūkstošus?

O Ollaga 15.05.2017

Sistëma, protams, nav sakārtota, bet, ppirms ieejat kabinetā, sakārtojie ( pierakstiet) savus konkrĕtos jautājumus! Ollaga.

A astrao 15.05.2017

Jādi jautājumi, ja šokē cenas attiecība pret ārsta atvēlēto laiku pacientam? Ko Jūs runājat! Slimiem cilbēkiem ir kaudze ar jautājumiem. Pacietnts jau neiet uz tirgus nopirkt kaut ko ēdamu nepārdomadams.

G GS555 13.07.2018

Мне сделана операция в клинике на коленном суставе т.е. сшили мениск. Оперировал док.J.Viļums. По поводу клиники и докторов могу сказать только положительно.Но пока до результата как всё получилось ещё 4 недели. Прыгаю на костылях. Получается прыгать плохо, поэтому больше лежу. Может у кого-то уже был опыт таких операций? Хотелось бы получить отзыв о результатах похожих операций.

N nepateicigais 04.10.2018

ORTO klīnika.Mana pieredze ir tāda,ka pēc salīdzinoši vieglas operācijas Orto klīnikā iedzīvojos ļoti smagā infekcijā,kas prasīja ilgstošu ārstēšanu un radīja neatgriezenisku kaitējumu veselībai.Tas nu tā,nevienā profesijā neiztiek bez kļūdām.Interesanti ir kas cits-klīnikas absolūtā vienaldzība.Sazvanīt ārstu nav iespējams(neceļ telefonu!),dežūrējošais personāls apsola nodot informāciju,bet ,,aizmirst,,,ārstējošais ārsts(dr.Gainutdinovs)neinformē klīnikas vadību par sava darba katastrofālajām sekām,sabiedrisko attiecību speciāliste atsakās komunicēt,10 mēnešus pēc notikuša klīnikas direktore sakās pirmo reizi dzirdējusi par problēmām,vidējais medicīniskais personāls falsificē dokumentus un pēc prokuratūras sniegtās informācijas ir BEZ MEDICĪNISKAS IZGLĪTIBAS...Tā ir paša katra personīga darīšana ārstniecības iestādes izvēlē,jo vairāk tad,ja apdrošinātājs apmaksā,bet sarežģījumu gadījumā nonākt Orto klīnikā es ienaidniekam nenovēlu.