www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles mebeles ar defektiem

Optimus Mēbeles - mebeles ar defektiem

Milie cilveki izradas ka musu kljuda ir tada ka maksajam par mebelem veikala, izradas lai sanemtu par nekvalitativu preci vai pat ja vinja jums nepatik ir jaapmaksa preci caur internetu bet pasutit un noskatit var veikala tad viniem ir jaatgriez nauda nekavejoties bet ja samaksasiet veikala neko vairs nevares panakt ,Es pati nesen saskaros ar tadu problemu nopirku mebeles kuras atverot majas izskatijas ka 5 gadus lietoti nakama diena vedu atpakalj uz veikalu nenema preti bija jaraksta sudziba ar kuru ari neko nepanacam zvanijam pateretaju aizsardzibas dienestam kuri pateica kur bija musu kljuda maksajot naudu veikala nevis interneta un vispar gribu ieteikt so veikalu neapmeklet tirie krapnieki.

Minesota 05.03.2014

Cik gramatiski nepareizi raksti, tik sliktas tev arī iesmērē mēbeles!