www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Apkalpošana un kvalitāte

Optimus Mēbeles - Apkalpošana un kvalitāte

Nopirku dzīvokli un nolēmu visas mēbeles pirkt optimus veikalā. Dzīvoju Cēsīs, tāpēc pirku visas mēbeles priekuļos. Teikšu tā - mēbeles ir lētas, bet kvalitāte slikta, ja zinātu, pirktu dārgākas mēbeles. Nopirku Priekuļos optimusā priekšnamu (Olga par 55eur), kurš bija jau saliktā veidā (tagad viņi pārdod Olga priekšnamu komplektu par 55.99eur). Kad samaksāju par preci, ieraudzīju, ka prece ir ar pazeminātu kvalitāti, protams, par to pārdevējs noklusēja (viņiem galvenais pārdot preci). Kad atbrauca montēt priekšnamu (spogulis, aizmugurējā daļa, plaukts), sapratām, ka optimus pārdeva man kantainu parastu dēli bez nekā, sapratām, ka dēlis bija no kaut kādas citas mēbeles paņemts (man pārdeva nekomplektu). Protams, es samaksāju tādu pašu cenu, kāda bija ielikta mājas lapā (http://www.optimus.lv/) komplektam ar visu plauktu. Uzrakstīju optimus veikalā Cēsīs sūdzību, lai man samaina. Pēc laika saņēmu no viņiem atteikumu, zvanīju viņiem, strīdējos, tērēju laiku savu un nervus. Beigu beigās man bezmaksas optimus pasūtīja jaunu dēli, kuru es gaidīju mēnesi, kamēr viņu atvedīs uz Cēsīm. Kad ieraudzīju dēli biju šokā, dabūju tādu pašu dēli kāds man bija tikai augšā ar apaļumu un ar caurumiem, ne stiprinājuma, ne plaukta nebija. Zvanīju, prasīju kāpēc nav plaukta, bet viņi teica, ka runājām tikai par aizmugurējo daļu. Ja zinātu, negaidītu tik daudz, lai saņemtu gandrīz tādu pašu dēli. Biju ļoti dusmīga.Ārprāc, kā viņi apšmauc cilvēkus, jo es samaksāju ne tikai par priekšnamu, bet plus man pašai bija jāpērk stiprinājumus un plauktu.Nekad vairāk neko nepirkšu no šī uzņēmuma, jo kā man teica tur, ja samaksājat, tad tā vairāk nav viņu problēma - nevajadzēja maksāt. Tāpēc padomājiet ļoti labi vai jūs tiešām gribat caur to visu iziet un palikt zaudētājos. Cilvēkiem, kas tur strādā ir ātrāk jātiek galā ar tādām situācijām, uzrakstot vienkārši atteikumu, neiedziļinoties situācijā.

K

M marmarika 04.03.2015

Ko var gribēt par 55 euro?