www.sudzibas.lv NovaDent Nožēlojama attieksme pret pacientu

NovaDent - Nožēlojama attieksme pret pacientu

Es esmu šokā par šo SIA. Jau gadus 15 ārstēju regulāri zobus MFD Veslības grupas Zobārstniecības filiālē NovaDent Stabu ielā 52, Rīgā. Esmu vińiem atstājis kaudzi naudas!
Jūnija sākumā pierakstijos pie zobārstes uz Jūnija beigām, jo ātrāk nevarēja - rinda.
Zobs par sevi lika zināt, ātrāk nekā sagaidiju rindu, respektīvi, sāka sāpēt brīvdienās uz Līgo.
26.06.2017. zvaniju uz augstāk minēto NovaDent ar lūgumu vai ir iespējams ar sāpošu zobu kādā dienas "starpińā" tikt pie zobārsta?
NĒ. TIKAI PĒC MĒNEŠA. Tāda bija administratores atbilde.
Vai tiešām nevarēja dienas gaitā - rindā stāvot- atrast kādu spraudzińu starp citiem klientiem!?!?! Tāda ir attieksme šai klīnikai pret klientu - kas faktiski ir šīs SIA pełńas avots.
Aizgāju tajā pašā dienā uz citu klīniku Bērzaunes 7, Rīgā , kur pieńēma dažu stundu laikā. Pat tēju piedāvāja rindā man sēžot.
Nekad vairs neststāšu savu naudu - NovaDent.

TasEsLV 27.06.2017

Kāda starpa? Zobu labošana aizņem līdz stundai un ilgāk. domā viņiem starpa kur stundu viņi sēž un urbina sev degunus? Ja nav tad nav - ja nu vienīgi kāds atsakās.

Stāvi RIMI rindā un paprasi kasierei vai pa vidu rindai nav kāda starpiņa kur varētu tevi paņemt.