Pēdējie jautājumi

(Pirms 35 minūtēm)
CEF Recruitment
(Pirms 57 minūtēm)
1a.lv
(Pirms 1 stundas 35 minūtēm)
BITE
(Pirms 2 stundām 11 minūtēm)
SIA STARBAG
(Pirms 2 stundām 23 minūtēm)
SIA "JPV nami"
(Pirms 2 stundām 39 minūtēm)
Maxima
(Pirms 2 stundām 46 minūtēm)
Maxima
(Pirms 3 stundām 23 minūtēm)
KOLIBRI aptieka

Publicēja: Zita nosūtīt e-pastu Apr 24, 2009
Cik ilgi jāgaida?
Informācija par kompāniju:
Nodokļi
Aizpildīju deklarāciju kā pienākas 1.aprīlī. Izrādījās, ka man pienākas pārmaksāta iedz.ienāk.nodokļa atmaksa. Jauki. Aizpildīju visu ko lika aizpildīt, tikai neviens nepateica, kad es to summu saņemšu. Gaidu katru dienu, summa nav maza, priekš šiem laikiem. Varbūt kāds zina cik ilgā laikā notiek izmaksa, varbūt alfabēta kārtībā, vai kā citādi...

Lasīt komentārus Apģērbs / Apavi

Komentāri

Arī tur biju aizpildīju deklarāciju.Man teica, ka 3 mēnešu laikā atmaksās.(ja biji slinka viņiem uzprasīt uzreiz, tad jau nav uzreiz jāraksta sūdzība!)
Dace

Nu ne jau gluži sūdzība, tā ir . Vienkārši jautājums, varbūt kāds zinošs un kompetents cilvēks palasīs un komentēs. Atļaušos piezīmēt, ka darbiniece bija diezgan nelaipna un man pat prātā neienāca viņai pajautāt cik ilgā laikā saņemšu savu naudiņu.
Komentēja: Apr 24, 2009 Zita nosūtīt e-pastu

es nemaz neeju un neko nerakstu, jo nabaga valdībai grūti, pašiem nepietiek...
Uģis riktigais

Domāju gan, ka darbiniece bija nelaipna - deklarācija jāaizpilda pašam iesniedzējam, nevis jāiet uz VID un jākrīt uz nerviem darbiniekiem:)
Komentēja: Apr 24, 2009 Elina nosūtīt e-pastu

Nodokļus atmaksā trīs mēnešu laikā no izskatīšanas brīža!
Baņkieris

paldies par konkrētu atbildi, mani mulsināja tas, ka mans kolēģis saņēma jau nākamajā nedēļā. bet ja jāgaida 3 mēneši tad jāgaida.labi, ka vēl kko atdod mums šī valsts...
Komentēja: Apr 24, 2009 Zita nosūtīt e-pastu

Vienu reizi es gaidīju kādus 5 mēnešus.
krizantēma

Krizantēma! Ja `Jūs uzmanīgi būtu lasījusi, ko es rakstīju, tad sašutumam nebūtu vietas. Es rakstīju "Nodokļus atmaksā trīs mēnešu laikā NO IZSKATĪŠANAS BRĪŽA."
Tāpēc pinīgi pieļauju, ka gaidījāt 5 mēnešus!
Baņkieris

3 mēnešu laikā izmaksās summu uz norādīto kontu. pēc pieredzes zinu, ka naudu ieskaiota kontā pēdējā dienā...
Komentēja: Apr 27, 2009 Elīna Pudāne nosūtīt e-pastu

vairakus gadus rakstu deklaraciju. soreiz gaidiju visilgak - gandriz 3 menesus, vakar parskaitija naudu. bet par to mani jau pabridinaja, ka sogad viss notiksot ilgak ka parasti.
Komentēja: Apr 28, 2009 Ninja nosūtīt e-pastu

neciešu VID uzpūtīgos darbiniekus! Redziet jāraksta pašam ne vid darbiniekam, redziet neuzmanīgi jāizlasa rakstīto...Bļins, sen atpakaļ biju vid-ā pie "'juristes"', kam aldziņa no mūsu nodokļiem tiek maksāta, tad šī uzvedās kā visvarenā, kā dieva vietā:( Redziet bija pl.16.45, bet darbs beidzas šai 17.00, 5 min klausījāmies, ka viņa redz netaisās ne mīnūti ilgāk te sēdēt, jo arī ir cilvēks, kurš ir nostrādājies... Es tad strādāju 10stundas dienā, paņēmu brīvdienu, par ko man no algas atskaitīja, lai aizbrauktu uz vid-u, un vēl bija jāskat;as uz tām pretīgajām iedomīgajām sejām! Nedomāju, ka tagad kas mainījies, ka tur strādā cilvēcīgi un laipni darbinieki, un tik dēļ tā nav vēlmes iet, lai atgrieztu sev pārmaksāto summu.
Komentēja: Apr 28, 2009 Anda nosūtīt e-pastu

Es arī biju iesniegusi visus nepieciešamos papīrus VID par nodoklju atmaksu un naudinju savā kontā saņēmu tieši pēc 3 mēnešiem, viņiem daaaaudz darba un katrs otrais LV iedziivotaajs tagad dara ko tādu un tāpēc tik ilgi jāgaida lai gan paredzēts 3 mēnešu laikā, nevis pēc 3 mēnešiem.
Komentēja: May 12, 2009
Kristaps

Pagajushajaa gadaa minimums bija 3 men., es taa arii sanjemu to naudinju, bet shogad es zvaniju, teica 4 men. minimums - kriizes delj... taa kaa vajag gaidiit - visu sanjemsiet.. es arii gaidu.
Komentēja: Jul 9, 2009 Svetlana nosūtīt e-pastu

Nodokļus var atgriezt par 3.gadiem, ja kads nezināja un nevis līdz aprīlim, bet visu gadu var iesniegt deklarāciju!
Komentēja: Jul 9, 2009 Natalja nosūtīt e-pastu

Man gan palaimējās :) Bija laipna kundzīte, visu man nolasīja un lai veicas vēl pateica :))) Dukātus gan vēl neesmu saņēmis, bet to jau var saprast...nabaga valdībai tak nav ko āst :)))
Komentēja: Aug 26, 2010 Audi100 nosūtīt e-pastu

Un man liekas, ka tagad ir 4 mēnešu laikā no izskatīšanas brīža. Var piezvanīt uz ViD konsultāciju numuru un visu uzzināt, bet ir viens "bet"... savienojums būs jāgaida ne mazāk kā 20 minūtes!!! ENJOY :)))
Komentēja: Aug 26, 2010 Audi100 nosūtīt e-pastu

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu