New Horizons pasniedzējs Andrejs Stankevičs - neprofesionāls, grābstās

par pasniedzēju Andreju Stankeviču!
Vēlos pabrīdināt visus, kas cer apgūt svešvalodu New Horizons pie pasniedzēja Andreja Stankeviča. Lai gan nešaubos, ka citiem pasniedzējiem šajā iestādē ir gan talants, gan spēja pasniegt un iemācīt svešvalodu, A.Stankevičam noteikti šīs īpašības nepiemīt. Patiešībā, šķiet viņš ir nevesels, viņam piemīt izteikts napoleona sindroms un viņš absolūti nav spējīgs neko iemācīt. Vienīgais ko viņš prot - grābstīties gar studentēm.

P

N nukinators 27.02.2014

apguvu angļu valodas kursu pie šī pasniedzēja arī valodu centrā "Mirte". Nepiekrītu šai sūdzībai, jo pasniedzējs ļoti zinošs un kompetents. 12 gadu biju skolās apguvusi angļu valodu, bet pie šī pasniedzēja es beidzot sapratu kā vispār ir jāmācās, ja gribi iemācīties valodu. Prot parādīt virzienu, kā pareizi ir jāmācās valoda vispār. Viss pārējais atkarīgs no paša - ja gribēsi iemācīsies. manā grupā bija arī pensijas vecuma sievietes, kuras pa mēnesi apguva valodu pat ļoti labi. Bet nu protams, pieredze katram sava... Veiksmi!

R Rebeka_33 22.01.2015

A.Stankevičs tiešām ir labs pasniedzējs, un valodu arī prot iemācīt. Piekrītu mukinatora komentāram

I Iesaku visiem! 02.02.2015

Domāju, ka šādu komentāru var ielikt tikai kāda, kura ir atraidīta.

Pasniedzējs ir Izcils Skolotājs ar lielo burtu - ļoti diskrēts, tajā pašā laikā neviena nodarbība nenotiek bez aizrautības un lielas Mīlestības pret darbu, kuru dara, kas aizrauj praktiski visus studentus.

Sanāks reklāma, bet Andrejs patiesi to ir pelnījis. Mācos 5. mēnesi pie Andreja un nedomāju to pārtraukt līdz "uzvarošām beigām". Jo beidzot dzīvē esmu atradusi svešvalodas Skolotāju, kurš ļoti mīl savu darbu un kuram tas Izcili padodas! Tā ir milzīga dāvana manā dzīvē un es to ļoti novērtēju!

Ja patiesi beidzot vēlaties sajūtu, ka varat iemācīties svešvalodu un vēlaties to darīt ar prieku, ejiet mācīties pie Andreja! No sirds iesaku!

Sūdzības rakstītājai iesaku savu personīgo sāpi nejaukt ar Izcila Skolotāja profesionalitātes nomelnošanu un apmelošanu!

AC! V.

D Dzintra Stumbure 02.11.2019

Augsta inteliģence,profesionālisms,izturēts,gudrs pasniedzējs.Meli,skaudība,vai vēl kaut kāds cits apstāklis licis uzrakstīt ko tādu.Tiesāt par apmelošanu.Bet zinu,ka pasniedzējs Andrejs nenolaidīsies līdz kaut kam tādam.Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam ACV komentam.Iesaku visiem.