Nelda

Jau sen esmu sapratusi, ka personals Neldaa tiek atlasits pec kaut kadiem ipashiem kriterijeim, bet rezultats vienmer viens un tads pats - apkalposhana zem kaut kadas kritikas. Neesmu iegriezusies Neldas veikalos apmeram pusgadu, tieshi ta iemesla pec, ka ljoti nepatik apkalposhanas kvalitate. Nesen biju spiesta iepirkties Neldaa - nekas nav mainijies. Tikai negativas emocijas izraisa apkalposhana. Citreiz, kad nebus izveles - braukshu kaut uz Statoil, bet Neldaa vairs nevelos iet.

V

J Jan 06.01.2006

Kopš Ziepniekkalnā atvērās IKI, es labāk mierīgi aizstaigāju uz turieni un iepērkos, nekā sastopos ar visu iepriekšminēto apkalpošanu.

B beiba 12.07.2006

par tādu naudu apkalpošana ir atbilstoša. īsti nesaprotu kādēl tās sievietes tur vēl strādā... darbu var līdzvērtīgi apmaksātu darbu var atrast arī citur, bet vadības attieksme būs pieņemama. Manu acu priekšā tika pazemota pārdevēja klientu priekšā kaut gan viņa dīvainā kārtā bija ļoti laipna pret mums. Man no sirds žēl ir to cilvēku, kas strādā šai iestādē...

V Vilnis 13.11.2006

Visizteiktāk negatīva gaisotne valda veikalā Nelda kas atrodas Daugavgrīvas ielā 5a. Drīzāk jāsaka tur valda pilnīga anarhija.Izņemot kasieres kuru pacietību es apbrīnoju pārējā personāla darbība šajā veikalā ir zem katras kritikas.Ar īpašu nekorektumu un brutalitāti izceļas maza auguma tumšmatains apsardzes darbinieks. Nezinu viņa vārda jo tā pat kā daudzi citi ši veikala darbinieki kas izvieto preces plauktos viņš nenēsā pie apģērba piespraužamo darbinieka identifikācijas karti vai kā to sauc.Bieži šie tirdzniecības zālē strādājošie darbinieki ir redzami manāmā alkohola reibumā un saskarsmē ar pircējiem uzvedas izaicinoši un lieto necenzētus vārdus.Neizprotami bet tikai kasēs strādājošie ir adekvāti attiecībā pret pircējiem.

N negodigi 26.04.2007

Neldā tiešam ir anarhija, Iluta Kalniņas k-dze ir nekorekta pret saviem darbiniekiem, ja aizej darba dienas beigās - tas nav labais tonis, visi saskaņojumi iet caur viņu, atlaiž darbiniekus ar atpakaļ ejošiem datumiem, atlaižot diktē savus noteikumus, kas un kā jāraksta, kā arī taisa visāda veida aktus ar atpakaļ ejošiem datumiem. Īsāk sakot smirdīga firma

E es 31.08.2007

Es arī tur kādreiz strādāju un esmu laimīga, ka tiku prom... Apkalpošana tur ir atbilstoša algām, protams, pircēji jau nav vainīgi pie tā, bet piedodiet, sēžot 12 h kasē par 5Ls dienā, pasmaidīt vairs nav iespējams.Un aizejot prom bija tāds čakars! ofisā sēž 5 grāmatvedes, bet neviena nemāk atvaļinājuma naudu rēķināt, pa 6 mēn. 10 Ls iedod! Murgs kaut kāds! Pat darba inspekcija jau vairs ar Neldu neņemās, jo tas ir bezjē'dzīgi...!!!