L Lixy 06.06.2009

Cik es saprotu tad jadara šita : nosūti SMS ar kodu STOP NATTA uz numuru 176. !! ;)

D Don 18.06.2009

Nosūtot SMS ar kodu STOP NATTA uz numuru 176 no jums novilks nost vēl 1, 50Ls un vienalga nepārtrauks katru nedēļu vilkt no jums naudu! Vismaz man tieši tā sanāca. Vajadzēja zvanīt un personīgi skaidroties, lai vismaz vairāk neplēš 1, 98/nedēļā par pakalpojumu, kuru es neizmantoju.

A Andrej 21.06.2009

A u menja voob6e takaja situacija, v odin prekrasnij denj prixodit sms :TIPS! Izlasi noteikumus! Maksa 1.98 ls nedela i ssilka http://193.126.233.67/iac/m3?sti=178&sub=107133369, i ja na4inaju ponimatj 6to podpisan na kakie-to uslugi ot natta.com, posle 4evo ot kredita otnjali 1 Ls, xotja ja nikogda ne podpisivalsja ni na kakie uslugi ot nix, v golove srazu voznikaet spravedlivij vopros: po4emu ja dolzen platitj za uslugi kotrie mne ne nuzni, i kak tak polu4ilosj 6to ja okazalsja vdrug podpisan na eti uslugi? a platitj denjgi za to 4tobi otkazatsja ot etix uslug mne ne xo4etsja, tem bolee 6to ja na nix ne podpisivalsja

C Cookie 13.07.2009

tas ir kaut kāds sviests, es jau esmu kādu 20Ls pakāsis dēļ šiem [slēpt]@$%^&^$ man ir tādas dusmas.
Cik jau reizes esmu saņēmis šitās stūlbās īsziņas un pārtraucis, bet vēl joprojām man kredīts PAZŪD! [slēpt]@

I Ice 20.07.2009

3 soli problemas risinasana:

1. Nakam seit - http://lv.ru.natta.com/web/lv-ru/faqs
2. Atrodam tur numuru: 67049218
3. Zvanam, sakam ejiet nah*j, atsledziet man so pakalpojumu.

P.S.
Ja piedava atsutit sms uz numuru, blablabla, sakam NEEE, atsledziet TUULIITT, jo par sms nems nost 1.5 LS, bet par zvanu - kapeikas.

Ludzu :)

N Nemec 10.08.2009

Predlagaju VSEM obmanutum objedenitjsja i vchinitj OBSHCHIJ, KOLLEKTIVNIJ isk... Urodi poljzujutsja tem, chto nikto ne stanet s nimi suditjsja, potomuchto summi po 10-15 latov... Kak toljko ja poprosil logi ili hotjabi mij IP, s kotorogo ja jakobi registrirovalsja- srazu govorjat chto tehotdel ne mozhet datj takuju infu i obrivajut vse razgovori... Portugaljskaja firma... zaregistrirovannaja v kuldigskom rajone!!! i mne budut govoritj chto oni chestnie biznesmeni... :)))) Eshche raz... Kak toljko mi smozhem vistavitj kollektivnij isk, tak srazu... Koroche... Priglashaju rukovoditelej kompanii k pravovoj diskussii...

P'S Tipa ja, NIHUJA ne ponimajushchij po latishski registrirovalsja na sajteNA LATISHSKOM JAZIKE i prohodil test na IQ !!!... Mne v svoi 43 meritjsja pisjkami uzhe prosto ne interesno...

E Edja 04.10.2009

Bļ*ģ na*hu* jeb*anie kropļi! [slēpt]@ piedodiet par lamāšanos! nu tādi kropļi!Mļaviens jābrauc jāsit pruns tiem pizdriķiem! piekrītu Nemec pazvanīju noldirsu viņus no kājām līdz galvai!Man saka ka man ir jau sen reģistrēts! Es saku rādat no kurienes es esmu reģistrējies vai log failu vai vel kautko un šieme riktīgs korķis! [slēpt]@ Pidarasi vienkārši nav ko teikt! [slēpt]@

I Ivars 12.11.2009

bl** es tiko viniem pazvaniju un pateicu lai atslēdz teica ka atslēdza, bet ja nakosmeenes pie reekina vel buus tad nezinu ko izdariisu ar tiem spragoniem..

I inese blazma grinberga 16.11.2009

paldies ice-es ar pazvaniju!ceru atsledza!!!

G Garfields 06.01.2010

Isak sakot taa ir realaka cilveku krapshana, bet ja grib atkratities no vinjiem tad vnk STOP uz 176

A Ainārs Ašaks 23.02.2010

Gribu sazināties ar Natta atbildīgajiem, un iesniegt pretenzijas par īsziņu rēķīniem, lai saņemtu naudu atpakaļ...ja ne - tupināšu informēt masu medijus, jo pats arī esmu žurnālists kā arī vērsīšos ekonomikas policijā, lai šo krāpšanas veidu iznicinātu ...protams arī Sia Aspiro latvia līdigi rikojas...apkoposim un darķīsim tā, lai darītu galušim bezjēdzigām naudas atvilksānām - izkrāpšanām

M MarijaJermolova 29.08.2010

Es jau arī kādus 20Ls pazaudēju...ja nākamnedēļ es vēl saņemšu sms no viņiem, tad samainīšu numuru. Kropļi... [slēpt]@