www.sudzibas.lv My Fitness Nekvalitativs Serviss

My fitness - Nekvalitativs Serviss

1.Sākam staigāt kad vēl bija City fitness nosaukums, jo ne bija nekādu līgumu. Nāc kad gribi, nekādu dalības maksu un cenas lētākās.Tagad piespiedes veidā jāslēdz līgumu un jāmaksā dalības maksu, un obligāti jāmaksā caur bankas kontu.2. Uz treniņiem milzīgas rindas. Nedēļas nogales un pa vakaru nereāli tikt, jo ļoti garš pieraksts.3. Nav nekādu treniņu pa dienu kas varētu atrisināt šo problēmu. 4. Lielākā treneru daļa neseko līdzi vai vingrinājums tiek izpildīts pareizi.5. Dušas:1. Boleru klubs beidzot varētu salobot savas dušas. Ūdens spiediens briesmīgs, ūdens vai nu karsts vai auksts. No 8 dušām funkcionē ( un arī tad ne vienmēr) tikai 4.2. Telpu tīrība briesmīga!!! - Visur mētājas matu kamols, gan dušā telpās, gan džakuzī, gan uz letes kur stāv feni. - Pelejums uz sienām visas dušas telpas ( Bolero, Domina tiešām!!!)3. Visu salauztie kas salauzts. (Īpaši Dominā!!!)4. Personāls ne vienmēr māk atbildēt uz jautājumiem. Ceram ka šīs problēmas tiks atrisinātas lai mēs zinātu par ko mēs maksājam naudu!

A alfonso23 08.04.2015

Pilnīgi piekrītu visam :((