www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Neuzkjeraties uz reklamu par autoskolu "Mustangs"

Mustangs Autoskola - Neuzkjeraties uz reklamu par autoskolu "Mustangs"

Gribu jums pastastit par autoskolu "Mustangs". Reklama ir teikts ka 55 ls vislabaka cena. Tiem kas nezin shaja summa jums japievieno vel 15 ls par katru braukshanas eksamenu shaja autoskola un jus kartosiet pa 8 - 12 reizes. Nav svarigi ka jus protat braukt vinji sho naudu izsitis no jums un pacentisies jus iegazt. Mans instruktors parakstija gramatinju un teoriju es nokartoju bez nevienas kljudinjas. Braukshanas eksamenu autoskola kartoju 7 reizes un nevienu reizi tie kas kartoja ar mani nenokartoja. Beidzot nospljavos uz vinjiem un aizgaju uz citu autoskolu kur nav "krapnieciska" braukshanas eksamena. Aizmirsu pateikt ka vienu reizi pat uzrakstiju sudzibu par braukshanas eksamena rezultatiem un man bija taisniba bet eksamenu neieskaitija. Eksamenatoru vinji atlaida no darba bet tas tikai pasliktinaja situaciju. Ta ka mans padoms bus shads : neiet uz Mustangu un izveleties tadu autoskolu kur nav atsevishkja autoskolas braukshanas eksamena un pietiek ar jusu instruktora parakstu.

J

K Kirbis 05.05.2009

Tas ka blins esi zabaks/zabaciene un nejeedz braukt ir tikai tava pasha vaina, protams ka vieglaak ir vainot citus, AUNU BARS!

D direktorinsh 12.05.2009

sobrīd mustangs laiž caur skolas eksim visus luņus, ta, ka ja gribi viegli tikt uz CSDD ej uz mustangu, jo viņiem kaut kāds rīkojums dots, ka visi nokārto, netakarīgi no kļudu skaita... vienīgais- ja nu kādu nobrauksi ekša laika, tad varbūt neieskaitīs

L Liga 01.06.2009

nu gan blefs, vajadzeja macities braukt, bet nevis varnas skaitit, jo es pagazgad vienreiz tikaij izkritu skolas brauksana, bet savas vainas del. Skolas teoriju noliku bez nevienas kludas, brauksanu ar 9 punktiem, CSSD eksamenus : teoriju bez nevienas kludas ar pirmo reizi, brauksanu ar pirmo reizi un salasiju tikaij 6 punktus . Vajag macities un galvenais lai butu labs instruktors un godigs . Esu loti pateiciga Harijam Berzin, am --Vins ir istaja vieta PALDIES vinam :-)
Ar instruktoriem gan jabut uzmanigiem, jo pirmais no manim tik manija naudu ara un neko nemacija, bet es atri vinu izkodu un pateicu "cau rasma" :-)

A Ainars 15.05.2010

Te ir arī labi komentāri? Tak paši Mustangieši raksta - ķer muļķus. Klausiet ko jums saka cilvēki no dzīves. Neejiet uz to sūdu bedri, es jums 100% garantēju ka velti izmetīsies naudu un laiku vējā. Te nav nekāda konkurence, cīņa starp autoskolām, bet normāli cilvēki tomēr vēl viens otram labu. Ja gribat mācīties braukt no nulles, Mustangs tam neder. Viņiem nav kārtīgu teorijas pasniedzēju un nav instruktori, kas nebūtu ieinteresēti nokāst vairāk piķi. Tie nav skolotāji - tās ir pilnīgas nulles. Es paredzu ka drīz tā firma mainīs nosaukumu, bet sūds paliks sūds.

A Ainars 15.05.2010

I Ivanāns 03.05.2011

Tā ir elle tur ... instruktoriem naudu nemaksā ! Liek sludinājums, ka vajadzīgi instruktori, maksāšot 500 ls mēnesī, BLEFS UN MELI !!! Tā ir krāpšanas shēma, jo tiek vervēti muļķīši uz instruktoru kursiem, kuri maksā paprāvu summiņu... pēc tam pasūta tāli un uz ilgu laiku, NEIEKRĪTIET !!!

L lala 05.05.2011

Es mācījos KONI autoskolā! Tas, kas mācija teoriju, nu tā, nepārk, bet toties instruktors, kurš mācija braukt, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt, ļoti zinoš, tolerants un mierīgs, skolā braukšanas eksi ar pirmo reizi noliku CSDD ar otro.
Skatos par Mustangu te ļoti daudz negatīvisma, kad meklēju a-skolu domāju iešu uz Mustangu, bet paldies Dievam pārdomāju un tur arī bija nedaudz augstākas cenas, kā tajā, kuru izvēlējos.

K Kārlis 11.05.2011

Mustangs - palasot komentārus, šķiet apkrāpis pusi Latvijas iedzīvotāju, taču CSDD liekas to neredzam ... Krāpšanas shēmas ar instruktoru kursiem, krāpšanas shēmas ar mistiskajām "Dāvanu kartēm" utt, utt, CSDD, VID, Darba inspekcija ir pārpildītas ar sūdzībām par Mustangu, ko pat nevarētu ietilpināt 10 Tiesas sējumos... taču...viss turpinās, Latvija rullē !!!

A Artjoms 29.06.2011

Konkurenti, konkurenti...:-))