www.sudzibas.lv Mustangs Autoskola Neuzkjeraties uz reklamu par autoskolu "Mustangs"

Mustangs Autoskola - Neuzkjeraties uz reklamu par autoskolu "Mustangs"

Gribu jums pastastit par autoskolu "Mustangs". Reklama ir teikts ka 55 ls vislabaka cena. Tiem kas nezin shaja summa jums japievieno vel 15 ls par katru braukshanas eksamenu shaja autoskola un jus kartosiet pa 8 - 12 reizes. Nav svarigi ka jus protat braukt vinji sho naudu izsitis no jums un pacentisies jus iegazt. Mans instruktors parakstija gramatinju un teoriju es nokartoju bez nevienas kljudinjas. Braukshanas eksamenu autoskola kartoju 7 reizes un nevienu reizi tie kas kartoja ar mani nenokartoja. Beidzot nospljavos uz vinjiem un aizgaju uz citu autoskolu kur nav "krapnieciska" braukshanas eksamena. Aizmirsu pateikt ka vienu reizi pat uzrakstiju sudzibu par braukshanas eksamena rezultatiem un man bija taisniba bet eksamenu neieskaitija. Eksamenatoru vinji atlaida no darba bet tas tikai pasliktinaja situaciju. Ta ka mans padoms bus shads : neiet uz Mustangu un izveleties tadu autoskolu kur nav atsevishkja autoskolas braukshanas eksamena un pietiek ar jusu instruktora parakstu.

J

E es 03.06.2008

Vajadzēja rakstīt sūdzību un CSDD, kā es to darīju! Manas sūdzības dēļ viņiem atņēma licenci uz 1 mēnesi! :)) Man arī bija dzērājinstruktori, krāpniek-instruktori, un novilcinātāj-instruktori. :))

A anetī 16.06.2008

ko tu muldi, nezinu, tad tev vnk nebij paveicies un kurā tieši filiālē? es kārtoju rīgā un man nekādu problēmu nebija, neviens mani necentās iegāzt. vnk ja māki braukt, ta māki, ja ne tad ne!!! problēma ir tikai pašā braucējā. tas pats a par teoriju, ja esi tik liels auns ka nevari iemācīties to teoriju, tad nevaino citus un vēl nez ko. vienkārši vaig ar lielu mērķtiecību tam pieiet, un tad nekādu šķēršļu nebūs. par mustangu man ir tikai tās pozitīvākās atminjas. normāla autoskola - nekāda vaina. iesaku pasniedzēju Orbitānu - ideāls, un valdi žurovu - braukšanas instruktoru.

E es 17.06.2008

Es arī mācijos Mustangā un izbaudiju šīs skolas sviestaino kārtību. Instruktors bija pilnīgi zemē metams un tikai izkrāpa naudu, nevis kaut ko mācīja. Nobrukāju pus gadu un nekā. Saņēmos un nomainiju instruktoru pret Vanaga instruktoru un noliku tiesības ar pirmo reizi pēc jau kādām 2 nedēļām!!! Braukšanas eksāmens Mustangā vispār ir tīrākā naudas krāpšana- liku simts reizes un katru reizi izgudroja ar vien lielākas un lielākas muļķības par ko ielikt manpunktus. Vienreiz vēl naudiņu gribēja, lai atzīmētu, ka esmu nolikusi! Nu tiešām šausmas! Protams pēc tam, kad biju nolikusi šo eksāmenu un autoskolai vajadzēja man atdot visus dokumentus, lai ietu uz csdd- izrādijās, ka vēl ir simts lietas, ko man pašai vajagot nokārtot sakarā ar braukšanas kartiņu un medicīnas izziņu. NU NEKAD NEEJIET UZ ŠO AUTOSKOLU. EJIET UZ VANAGU!!

J janka 17.06.2008

varat sevi neieteikt, un nesaukt citus par muļķiem, visi zina ka mustangs ir suuds

V Viktors 17.06.2008

Ejiet uz Vanagu, tur nav nekādu stūlbu braukšanas eksāmenu iemācies braukt un ej uz CSDD un kārto nost!

''Mustangs'' ir pat ļoti laba autoskola!

ui sajaucu ļoti slikta!

ai nezinu, ai ļoti pat laba!

J Janis 04.09.2008

Nevaru teikt par skolu Mustangs neko sliktu, jo sitadi raksti var but ari konkurentu veidoti, jo cenas Mustanga ir daudz maz normalas. Masinas, cik ievacu info, ir jaunas. Man masas dels kartoja brauksanas tiesibas Mustangaa un viss vinam bija ok. Taa kaa, es ne visai ticu sitiem rakstiem, ka Mustans ir slikta skola it ipasi, nemot vera faktu, ka raksts sakas ar to, ka esot meli par zemam cenam. Tas jau vien liek pamatu aizdomam, ka to rakstu ievietojusi konkurenti, kuriem nav tadu cenu! Taa kaa, domajiet ar savu galvu!

B bb 17.09.2008

3 meen.laikaa noliku tur tiesiibas bez probleemaam, autoskola normaala, vajag pahsam vnk iet uz savu meerkji un maaciities!

S Samanta 22.10.2008

Nu ko jūs te varat muldēt. Vakar saņēmu parakstu no autoskolas vadītāja uz apmācības kartiņas, ka apmācību skolā esmu veiksmīgi beigusi. Mācības uzsāku augusta vidū un tagad tik palicis CSDD. Un saskaitīju - esmu iztērējusi ne vairāk par 260 Ls. No kuriem 20Ls varēju ietaupīt, jo uz teorijas ex gāju ar pārliecību, ka visu jau māku un neko papildus negatavojos. To noliku tikai ar 4.reizi. Instruktors bija lielisks - Norberts Špāks. Nobraucu tās 14h un viss. Braukšanu noliku ar 3. reizi - arī sava stulbuma dēļ. 1.reizē izgāzos, jo kājas un rokas drebēja un tik slikti un neuzmanīgi pat pirmajās braukšanas nodarbībās nebraucu, 2. reizē pabraucu zem "ķieģeļa". Ar trešo nokārtoju. Ta ka taisnība vien jau ir - ja nemāki braukt, tad mācies un nevaino skolu savā nemācēšanā. Ā - un par sekretārēm Merķeļa ielā runājot - jā, viņas nav laipnības iemiesojums, bet, ja pats ej ar normālu attieksmi, tādu pat saņemsi pretī!

B Baiba 25.10.2008

Nu nevarētu teikt, ka braukt es nemāku, tikai diemžēl vēl joprojām cīnos par tiesībām. Brīžiem liekas, ka nav vērts turpināt, bet tiesības ta vajag.

K Karina 02.11.2008

Ko šeit nekomentētu, cilvēkam, kuram vajadzēs nolikt tiesības, būs jāizvēlās pašam, uz kuru autoskolu iet. Vai tās ir konkurences cīņas, vai patiesība, vienalga būs jāizdara izvēle. Manā personīga pieredzē "Mustangs" ir atstājis nepatīkamas atmiņas. Neteikšu, ka instruktori ir slikti, vai sekretāres nelaipnas.. bet šis triks ar autoskolas eksāmenu man maksāja dārgi - nācās kārtot 7 reizes, savādāk nemaz līdz CSDD netiktu. Es cenšos adekvāti vērtēt savas prasmes, un teikšu godīgi - daudzi punkti tika uzlikti pilnīgi nepamatoti.
Tāpēc, lūdzu, nākamie autovadītāji - pirms izvēlēties autoskolu, padomājiet trīsreiz, lai pēc tam nebūtu jānoželo savs lēmums. Un lasiet līgumus līdz galam!

A Antons 12.11.2008

Kas par problēmām ar braukšanas eksāmenu?
Tur taču ir kameras, ja kādas problēmas viņi visu par parādīt.
Es arī liku to eksāmenu kādas 3-4 reizes, un visas šīs rezies es biju vainīgs - es to atzīstu.
Kak krievu sakamvārda:
"...Delo bilo ne v babini - *aspe*daj sidel v kabine..."

J Juris 21.11.2008

Eksāmenā vajag braukt agresīvi, jo tad inspektors no jums baidīsies.

V veronika 01.12.2008

pilniigi piekriitu Bb, tas tieshaam ir atkariigs no cilveeka tiekshanas uz savu meerki, es arii jau tiku lidz 4 eksamenam(braukshana CSDD), nemaz nekas traks nav, teoriju noliku no 1 reizes, braukshanu ar 2 reizi, pie Nadezdas, superiiga inspektore, un neko vinja neiegaaz!!
ja, tiem kas pret atsevishko skolas eksamenu braukshanaa-teikshu taa, nav ko mekleet tas haljavnas izeejas, maacies un nebuus nekaadu prbleemu, nezinu ne ar naudam ne ar nekaadam izkraapshanam neesmu sastapusies shajaa skolaa, ta ka nav ko mekleet vainu skolaa, varbuut jaasak beidzot maaciities nevis suudzeties..galiigakas mulkiibas..ja nemaaki tad nekieries tad arii sudzeeties nevajadzes...
Ja instruktori ir nekaadi, bet ar skolotajiem teorijaa un inspektoriem nav nekadas problemas!!!

J Juris 01.12.2008

Nē, ar autoskolām ir jābūt ļoti uzmanīgam!

F Flanelis 15.12.2008

ja runa ir par kartibu AS Mustangs, tad +/- ir laba, Ja runa ir par pasniedzejiem Orbitans Un Valdis Zurovs ir pasi labakie! bija sanacis pabut vienu brauksanas nodarbibu pie Vanaga autoskolas instroktora un bija graujosa attieksme kaa pret naudas iemaksas automatu! vinju intereseja tikai nauda, un tadel arii tikai viena nodarbiba, visas nodarbibas nobraucu pie V.Žurova un csdd ar pirmo reizi bez problemam!
lielako dalu skolu nav visas sliktas katrai ir minusi! arii sobridejais Mustanga brauksanas eksamens, bet nav sliktu pasniedzeju bet gadas, ir slikti studenti kas arii gadas!

I inga 12.01.2009

es kartoju START AP un teiksu ljoti brinishkiigi istruktori...draudze mustangaa kartoja un tiesibu joprojaam nav..instruktors redz velk..

E edgars 13.04.2009

nu mustangaa bez probleemaam...teoriju ar pirmo reizi un braukshanu nokaartoju ar otro reizi...jo pirmajaa reizee pats nochakareejos un ielaidu kljuudu...bet man likaas ka ir ok...bet arii dzirdeeju ka eksaamenos gaazh iekshaa un nelaizh ar pirmo reizi prom utt...bet nevajag iet ar taadu domu ka juus liksiet kaa minimums 5x eksaamenus...