Muita / Šķirošana - Ljoti lēns process

Protams, ka neko menainīs mana sūdzība, bet nu kaut ko jāuzraksta ir. Tātad es pasūtu loti daudz ko no ārzemēm, pārsvarā jau Kjīna, sūtījums aiznem apmēram 20-30dienas, no kurām 7-8dienas mana paciņie vienkārši brutāli iesprūsts muita/sķirošana. Pēdējās piecas paciņas veselu nedēļu tiek marinētas starp sķirošanu un muitu, tad atpakal uz skirošanu un iesprūst tur, citriz atkal OTRO reizi tiek sūtīta no sķirošanas un muitu. Beigu beigās šeit tā paciņa aiznem vairāk laiku nekā piegādo no manis pasūtītā veikala, līdz viņu sūtīšanas iecirknim, iziet visas muitas, tiek no ķīnas atsūtīts līdz LV. Kas tā par bremzēžanu, dēļ muitas vien mana pacina ieilgst uz veselu nedēļu, bet arī tajā pat laikā veikali, no kuriem es pasūtu tiek čakarēti, jo LV muita/skirosana bojā arī viņu sūtīšanas laikus.

Beidzot sākat normāli strādāt, nepietiek ar to, man vēl pēc tam apmēram stundu jāstāv pastā, kamēr tur viena/divas bremzes lēnā garā apkalpo visus, lai sanemtu kārtējo bremzēto sūtījumu!

Q

S selesta2 11.12.2014

Ja jau 6.datumā mana paka bija atpakaļ šķirošanas centrā, kur viņa klīst 5 dienas? Tas ir normāli? Joprojām neesmu sapratusi vai vainīgi slaisti tajā iestādījumā vai pati sistēma. Bet kaut kas noteikti ir jāmaina. Tiešām tur visiem katru gadu Ziemassvētki ir pārsteigums???????? Muita un Latvijas Pasts ir sinonīmi vārdam haoss! ...Kaut raudi!...

U uldisM 11.12.2014

vainīga sistēma ar visiem darbiniekiem, jo mana paciņa vēl joprojām nav izkustējusies kopš 10:34 26.11.2014 Piegādes punkts: PN Riga 44 (Lidosta), PP-1044Piegādāts informatīvais paziņojums (aicinājums). Dzīvoju Rīgas otrā galā un vēl joprojām īsti nezinu kas tai paciņā. Tagad ne muita ne pasts vairs uz manām vēstulēm neatbild, par zvaniem vispār nerunāsim. Bet pēc sarakstes sapratu, ka kāds no muitas lielajiem darbiniekiem to paciņas saturu grib sev. Diemžēl ir aizdomas ka šobrīd viņi sev lasa dāvanas ļoti sparīgi, jo no septembra tikai 2 paciņas no ~20 esmu saņēmis, pārējās vienkārši ir izgaisušas.
No vēstures zinu ka muitnieki ir bremzes, jo katru paciņu apstrādā ~1 stundu, manā gadījumā mēnesi.

G GDS 09.05.2016

Galīgi apnikusi tā muitā,zvanu lai kaut ko uzzinātu, neesam izskatījuši, daudz darba, lūdzu pacietību un tā tālāk.. [slēpt]@
11:17

08.05.2016

Šķirošanas vieta - Rīga

Sūtījums saņemts Šķirošanas vietā - Rīga
12:40

04.05.2016

Muitas iestāde

Sūtījums nosūtīts uz muitas iestādi
09:16

04.05.2016

Šķirošanas vieta - Rīga

Sūtījums saņemts Šķirošanas vietā - Rīga

M Marcis Ulmanis 15.09.2016

Man ar šāda problēma jau 3 pakas stāv muitā vairāk par 2nedēļām un nekustas nkur uz priekšu!

I I'm done 04.11.2017

Tieši šī pati problēeema!

K Komentētājs 22.05.2018

Vecie joki atkal sākas jau nedēļu muitā stāv 20$ vērta paciņa neliela, kur var rakstīt sūdzību? Vienīgi, Facebookam ir spēks varbūt jāsāk nokaunināt publiski, varbūt sāks strādāt efektīvāk.