www.sudzibas.lv ModullHouseTrade SIA Krāpšana, slikts serviss, kvalitāte

ModullHouseTrade SIA - Krāpšana, slikts serviss, kvalitāte

Uzņēmums nodarbojas ar koka karkasa māju būvēšanu, +iekšdarbi. Būvniecības procesā tiek izmantoti neizklatēti dēļi, jo pēc mājiņas uzstādīšanas mājas ārējā fasāde un mājas iekšējā apdare - plaisā, koks saraujas, veidojas lielas šķirbas. Puse mājas fasādes dēļu jāmaina. Lieki piebilst par līgumā solīto divu gadu garantiju, jo uz lūgumu novērst, visu laiku atrunājas, nav laika, daudz darba, pēc nedēļas, utt, bet vēlāk telefonu neceļ, uz ziņām neatbild. Uzstādot mājiņu būvnieks, rakstiski atrunāja nepabeigtos darbus, ko dažu mēnešu laikā solīja izdarīt, no pircēja puses līgumā noteiktā summa samaksāta 100%, arī šo solījumu netur, atrunas, un vēlāk jau uz telefona zvaniem neatbild, uz ziņām neatbild. Neiesaku!