www.sudzibas.lv MK TRADE Garantijas remonta atteikums

MK TRADE - Garantijas remonta atteikums

2023. Gada augustā no Mk trade iegādājos Pc Stūri trustmaster t248x, pēc vairāku mēnešu neregulāras lietošanas parādījās defekts, stūre iesprūda un nebija vairs pagriežama, radās iespaids, ka ir defekts stūres mehānismā. Prece oriģinālajā iepakojumā tika nogādāta uz garantijas remontu, kur pieņemšanas laikā viss tika rūpīgi pārbaudīts - process aizņēma ap 20 minūtēm, no pieņēmēja puses tika atzīts, ka fiziski bojājumi nav redzami un prece tika pieņemta uz garantijas remontu, šis tika apstiprināts pieņemšanas aktā rbl00000179. Pēc vairākām nedēļām saņēmu atbildi, ka garantijas remonts ir atteikts jo it kā ir bojātas stiprinājuma skrūves! Stiprinājuma skrūves kuras lieto, lai Stūri piestiprinātu pie galda, bet es izmantoju sacīkšu krēslu, pie kura Stūri pieskrūvē ar parastām skrūvēm speciāli tam paredzētā vietā. Minēto galda stiprinājumu nekad netiku izmantojis, pat nebiju izņēmis no kastes. Uz šī pamata man ir atteikts garantijas remonts, lai gan viss tika nodots un tika apstiprināts bez fiziskiem bojājumiem. Pieņemu, ka viņi paši servisā montējot Stūri ir kaut ko salauzuši un tagad noveļ vainu uz pircēju. Ievācu informāciju internetā par šo produktu un sapratu, ka vaina kas mani piemeklēja ir bijusi vēl vairākiem pircējiem un šajos gadījumos remonts nav bijis iespējams, citiem pircējiem tika piegādāti jauni produkti. Liekas, ka redzot, ka nevar salabot - pārdevējs mk trade meklē ieganstus, lai nebūtu man jādod jauns produkts,
neviens pat neiedziļinās ka it kā bojātajai detaļai nav nekāda sakara ar stūres mehānismu, tas ir aksesuārs, kuru lieto ja Stūri stiprina pie galda. Diemžēl, vairs neiepirkšos mk trade veikalā. Mk trade serviss uz visām manām vēstulē paši atbild ar aicinājumu vērsties ptac, ko es noteikti darīšu, diemžēļ no viņu puses nekas netiek darīts, lai saglabātu klientu.

E

M micire 17.04.2024