Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 2 stundām 25 minūtēm)
Domino Sushi
(Pirms 2 stundām 48 minūtēm)
ZIP
(Pirms 5 stundām 52 minūtēm)
CSDD
(Pirms 6 stundām 54 minūtēm)
Mārtiņš Krauklis
(Pirms 6 stundām 55 minūtēm)
Darbs Ārzemēs
(Pirms 6 stundām 55 minūtēm)
www.1a.lv
(Pirms 7 stundām 14 minūtēm)
Job Center
(Pirms 7 stundām 40 minūtēm)
Aleksandrs Potalujevs Marketing servis
(Pirms 7 stundām 47 minūtēm)
Stender's Pica
(Pirms 8 stundām 8 minūtēm)
Vitālijs Kuļčickis - urologs

Sliktākais reitings

Choco (-1)
MAYA (-1)

Populārākās sūdzības

CSDD (6)
Evisit (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Merkurita

Lasīt visas sūdzības par Merkurita

Merkurita

Publicēja: nosūtīt e-pastu Aug 24, 2009
Uzbaziba
Informācija par kompāniju:
Merkurita
Rīga
riga atlasa iela7
www.merkurita lv.
Apnicis ka si kompanija zvanas un aicina uz savam prezentacijam tas notiek tik uzmacigi un stasta taaadas pasakas ka domatu ka si firmas izstradajumi un loterijas noteikumi ir tik superigi ka neviens pat nedrikst atteikties no vinu piedavajumiemLasīt komentārus Veikali / Tirdzniecība

Komentāri

tirdzniecība ar HIPNOZES palīdzību...palasiet internetā kā tā darbojas...parasti cilvēks atjēdzas pēc dienas..divām...
filmē tāpēc lai redzētu kurā vietā jāpiestrādā...un no kļūdām mācās...
Komentēja: Nov 11, 2014
amsord

Daudz no rakstītā ir patiesība. Galvenais, ka pēdējā laikā šī firma vairs nesaka, ka ir Itālijas firma, bet gan Vācijas...
Nu kāpēc mānīt cilvēkus, ja viss ir tik labi un patiesi kvalitatīvi?...
TAD NU VĒLOS ATGĀDINĀT, KA ŠĪ IR LIETUVIEŠU FIRMA, KĀPĒC RUPJI SAKOT- MULDIET...
Komentēja: Jun 6, 2014
kleksis

Sveicinata, Skabe.
Vai tad Jus jau esat iegadajusies magnetu terapijas produktus un tos lietojot Jusu sunas ir tik novecojusas, ka paskatoties spoguli, sevi vairs neatpazistat?:) Jebsu ari gribas tik kadu nomelnot un saja porta laizgazt savu zulti. Pati lietoju so produkciju un varu teikt tik to labako, veseliba un izskats tikai uzlabojas un passajuta ari. Tad nu ari pariet velme kadu nozakat, ka to darat Jus. Lai veicas:)
Komentēja: Feb 1, 2014
kurzemniece

Vilnas izstrādes magnētiskie ražojumi ir kaitīgi jūsu veselībai!
Jūsu šūnas novecos daudz ātrāk nekā jums gribētos!
Paskatieties kādas grezeles tos tirgo! UN kādas drausmas vēl sēž tajā Tēraudlietuves ielas kantorī!
BRrrrr!
25.01.2014. G.
Komentēja: Jan 25, 2014
SKABE

Noskatiijos 23.10.13 Bez Tabu raidiijumu par SIA Merkuritas produkciju(spilvenu, kurss sit pa aciim). Tapeec radaas veelme arii man uzrakstiit.
Septembra saakumaa arii mana ggimene apmekleeja SIA Merkuritas riikoto pasaakumu, kuru vadiija M.Bossa. Patika, ka viss tika saakts ar veseliibu. Pasaakums noriteeja jaukaa, nepiespiestaa gaisotnee, jo nekas netika uzspiests. Pie pasuutiijuma nonaacaam passi. Iegaadaajos viengullamo guleessanas komplektu Magnoflex, kuraa gullu jau vairaak, ka meenesi. Komplekts man patiik, jo juutu, ka tiessaam uzlabojas veseliiba. Arii naktiis gullu daudz mieriigaak, un aizmiegu aatraak. Prece tiessaam ir kvalitatiiva un iesaku to iegaadaaties arii citiem. Lai veicas SIA Merkuritai.
Komentēja: Oct 25, 2013
kurzemniece

Nedaudz palasīju komentārus, cik cilvēku, tik viedokļu. Izteikšu arī savu.
Meita vīram uzdāvināja Magnofleks spilvenu, jo viņam problēmas ar aizmigšanu vakarā un no rītiem alerģiskas iesnas. Spilvenu lieto jau vairak kā 6 mēnešus, vakarā kā noliek galvu tā aizmieg, no rīta mostas izgulējies, ja jau vīrietis spilvenu ņem līdzi ekskursijās un pat laivu braucienā gulēšanai teltī, tad secinājums ir viens, ka tā prece ir ļoti kvalitatīva un sniedz to, ko no tās gaidījām.
Komentēja: Sep 3, 2013
VINis

1.jūnijā bija Skaista pasākumu diena Ķekavā. Piedalījos "Merkuritas" piedāvātajā loterijā. Kamēr bija koncerts, man tika zvanīts, bet es zvanu nedzirdēju.Atzvanu-JŪS ESAT VINNĒJUSI LIETUSSARGU, bet saņemt nevarat, jo esot beigušies. Firmas pārstāvis piezvanīs un ar jums sazināsies. ...tā es gaidu un ceru...
Komentēja: Jun 11, 2013
inesepruse

Es arī esmu no tām LV aitām kas uzķērās uz šī āķa.Prezentācijas laikā pasūtīju komplektu uz kredīta ar atlikto maksājumu.Otrajā dienā attapos un sāku domāt ka izdarīju muļķību un pēc dažām dienām konsultantei paziņoju ka neņemšu neko.Biju iemaksājusi 1LS.Un labi ka nebija līdzi naudas.Kosultante pateica ka man piezvanīšot komercdirektore un tad ar visu tiksim galā.Komercdirektore piezvanīja tikai laiks bija pagājis vairāk kā mēnesis.Sākumā ļoti laipni un iecietīgi centās pierunāt ka man kautkas jāpaņem ja negribu lielo komplektu.bet kad es neuzko neparakstījos izsakot dažādus argumentus izskanēja "ļoti laipns novēlējums"-Jauku jums vakaru un palieciet ar domu ka jums ir nepabegts darbs.Man nav tādas sajūtas ka es kautko neesmu pabeigusi.Bet zemtekstu saklausīju.Pirms tam izskanēja komentāri par manu veselību un ka es par to nedomāju.Viņa jau divus gadus guļot uz šī virsmatrača un neslimojot ne ar gripu ne ar kādu citu kaiti.Es teicu ka es arī neslimoju ar gripu jau daudz gadus un katru ziemas sezonu lietoju uzturā daudz ķiploku un sīpolu, ingveru un citronu ar medu, daudz kustību svaigā gaisā un viss man ir labi.Pēc viņas teiktā nopratu ka ja es nepirkšu šo vērtīgo produktu tuvākajā laikā atstiepšu kājas.Draudēja arī ar kredītreformu.Tikai nesaprotu kā var ielikt cilvēku kredītreformā ja neesmu saņēmusi ne preci, ne arī esmu parakstījusi kādus līgumus ar banku.Šodien piezvanīju uz Swedbanku un tur man laipni paskaidroja ka trešā persona nevar nokārtot kredītu manā vietā.Tā man radās sajūta ka šī firma ķer muļķus, apvārdo cilvēkus un psiholoģiski terorizē ja neej viņu pavadā un sāc spirinātie pretī.Padomājiet vai jums tiešām vajag iet uz šīm prezentācijām un pakļaut sevi nevajadzīgam stresam un liekiem pārdzīvojumiem.
Komentēja: May 9, 2013
labslabs2

Kas tās par muļķībām, ka obligāti nav nekas jāpērk, viņi jau 'prom ātrāk nelaiž... Pat par klausīšanos iznāk, ka ir jāmaksā. Savas muļķības pēc iemaksājām 20 ls, lai tiktu prom-pasūtījām preci, domājot, ka naudu, kad atteiksimies dabūsim atpakaļ, bet diemžēl nekā...Prezentācija notika Talsos-viesnīcā, kaut kāds murgs tas viss bija. Konsultante- Līga Lankovska.Un vēl par kādām vakariņām tiek runāts-mums 3.5 stundas bija jāsēž ar kurkstošiem vēderiem pie kafijas tasītes ar 2 pīrādziņiem...
Komentēja: May 1, 2013
kiepe

Apvārdoja arī mūsu radiniekus. Pie tam mistiskā veidā iemanījās noslēgt divus līzinga līgumus uz viņu vārda. Šobrīd jāmierina "vakariņas paēdušie" un par "brīvu" segu saņēmušie 80-gadīgie cilvēki. Viņi ne par kādiem līzingiem pat informēti nebija. Cipars uz Līguma un cipari atmaksas grafikos atšķiras par 400, - ls. Līguma noteikumi - tikai par labu viņiem. Neiekrītiet!!!
Komentēja: Mar 6, 2013
annadarta

Ak vai Gerdere,
Izklausās, ka jums pielika pistoli pie deniņiem un lika parakstīt to papīru.
Vai tad tiešām nav smadzeņu pašām galvā, lai izdomātu uz vietas vajag vai nevajag spilvenu pa 70ls?
Ir tak vēl citas firmas, kas ar to nodarbojas..
Ieej savā vietējā maximā un nopērc dormeo roll up, air bra un savas čības un nečīksti.
Galu galā, neviens pie jums mājās nelauzās iekšā un nelika viņus pirkt, bet pašas braucāt uz prezentāciju.
Tā ir jūsu izvēle pirkt vai nē.
Komentēja: Jan 28, 2013
bizis

Nu jā, iegādājos 3 gadi atpakaļ palagu, jeb to saucamo virsmatraci kamieļvilnas ar sudraba diegu, kas esot pret elektromagnētisko lauku un āderēm, izgulējumiem, traki veselīgs! Nu pēc 3 gadiem sajutu to veselību, kad šausmīgi sāka sāpēt mugura un naktī modos, jo pat nesapratu, uz kuru pusi varu nogulēt, sāpēja viss!!! Nomocījos pusgadu un nesapratu, kas notiek! Pa dienu viss kārtībā! Kāds sudraba diegs?????????????????????????? Inde!!! Norāvu palagu pēc draudzenes ieteikuma nost un nu 3 mēnešus guļu dziļā miegā bez jeb kādām sāpēm!!! Itālija, Vācija? Smieklīgi! Droši tepat Lietuva vai Polija! Un esiet uzmanīgi ar magnētiskajiem virsmatračiem! Tas esot murgs! Ir jau negatīvas atsauksmes!!! Lai uzrāda oficiālu sertifikātu, kur ražots, cik gausi, bet ne kopiju, ko katrs var sarakstīt!!! Nekādas ārstēšanas, bet veselības bendēšana!!! Es nesaprotu, vai tā firma nejēdz, kad cilvēkiem ir smadzenes un domāšana arī pozitīva, savas sajūtas un galu galā nonāks pie secinājuma! Es izgriezīšu gabalu no tā "sudraba" diega un aiznesīšu uz ekspertīzi!!! Man mana veselība ir svarīga! Un domāju, kad Jums arī!!!
Komentēja: Jan 21, 2013
Vijucitis

Nevienam neiesaku saistīties ar to krāpnieku kantori Merkurita, kas tirgo spilvenus, segas un matračus ar Magnoflex produktiem (it kā ar magnētisko lauku). Ar māsu un mammu bijām aizgājušas uz Merkuritas prezentāciju, pārdevēja tik intensīvi reklamēja un bāzās virsū ar produktiem, ka parakstījām līgumus par spilvena iegādi par 70 Ls (uz nomaksu). Bija tāda sajūta, ka tikām apvārdotas, bet nu pašām vaina jāuzņemas, ka bijām tik dumjas un ļāvām pierunāties. Nākamajā dienā attapāmies, ka tas taču nav normāli - spilvens par 70 Ls..zvanījām uz firmu, lai atsauktu pasūtījumu un lai saņemtu atpakal savus iemaksātos 20 Ls, bet firmas pārstāve uzreiz mums pateica, ka drošības naudā iemaksātos 20 Ls mēs nekādā gadījumā atpakaļ nevaram dabūt. Tad nu mums par tiem 20 Ls piedāvāja paņemt čības. Tā nu mēs esam tikušas pie prastām Maximas tipa 3 Ls vērtām čībām, bet esam par tām samaksājušas par 20 Ls. Nevienam neiesaku būt tik naivām kā mums un, lūdzu, neparakstiet līgumus un neiemaksājiet nekādu drošības naudu, ja nevēlaties par pārmaksāt par parastiem spilveniem un segām vairāk kā 200 % no viņu reālās vērtības.
Komentēja: Dec 4, 2012
Gardede

Sveiki, skatos, ka te jau kabu laiku tiek apspriesta šī uzņēmējdarbība. Nedēļas nogalē arī pabijām uz šo te prezentāciju, kas notika Liepājā. Mamma vinnēja loterijā :D ha ha, līdzīgi kā šeit visi, kas atstājuši labus vārdus.
Labi, ka līdzi bija paņemta mūsu nesen dzimusī meitiņa un tajā bārā bija šausmīgi auksti, tad nu mūs "izklaidēja" tikai 1.5h.
Piekritīšu te jau minētajam - kundze ap 50gadiem no Kuldīgas vārdā Jeļena, briesmīgā paskatā centās man ieskaidrot, cik es briesmīgi neizguļos. Tante izskatījās tāda, ka labi ja pohas izgulētas. Mēs vēl tā neko, noklausījāmies prezentāciju. Ar vīru jau esam "redzējuši" šitādus, labi, ka aizgājām līdzi mammai. Vienu vārdu sakot - tikko tantei sākām teikt, ka 840ls mūsdienās ir liels cipars, tā izdzirdējām savā adresē vārdus skopums, ka mums vienaldzīga mūsu veselība. Pēdējais piliens bija, ka ja neiegādāsim viņu virsmatračus, tad šis ir pēdējais bērns mums :D (ne man ne vīram vēl nav sasniegti 30gadi!), pamatojums bija - ka pazudīs potence. Ja iesākumā mēs vēl tā kā domājām par to virsmatraci, taču tad AGRESĪVAIS mārketings ņēma virsroku! Ja ne pārdot, tad vismaz jāpazemo! šausmas!
Mammai uzdāvinātais vilnas gabaliņš ap locītavu, nemaz neturējās uz ceļa, jo tie lipeklīši tādi nepārdomāti!
Labi, ka aizpildot to anketu uzrakstījām neesošu tel nr, arī adresi! un priekš kam šādai firmelei vajadzīgs mans personas kods??
Komentēja: May 6, 2012
gritty

Pabijām prezentācijā, paklausījāmies un nopirkām divguļamo komplektu. Ja brauktu pakaļ uz poliju, vai vēl kur, tad tas prieks izmaksātu daudz vairāk...ceļš, dzīvošana, kāda ekskursija, utt... + Merkuritas komplekts, nu tad jau neko nevar teikt... Dārgāks prieks sanāktu, bet tā, laika ekonomija, noklausījāmies, paēdām uz cūcenes un gatavs! Protams atstājām arī naudiņu. Lai jau ir, jo mums ir mazs bērns. Salasījām 2 komplektus pa to pašu cenu. Galvenais, ka pretīmnākoša konsultante. Tad kāpēc gan ne?
Komentēja: Jan 19, 2012
annele20

Tās Merkuritas komercdirektorei ir vajadzīga" slavas minūte." Viņai ir jāiet pie acu un ausu ārsta. Reāli nedzird, ko saka un neredz, ko iesmērē. Neatšķir 39 no 36. izm.Un tie draudi...par melno sarakstu bankā.
Komentēja: Dec 7, 2011
Arita

Man reāli uz nerva uzkāpa pašapmierinātā Daiga Baltre ar savu prezentāciju...Pirmkārt, nekopts, izpūris sievišķis, kas ģērbusies kā lauku tante man mēģina iegalvot, ka man viss būs labi, ja pa lielu naudu nopirkšu šo segu...
Bet paskaties uz viņu pašu - kā tāds putnabiedēklis lauka malā:))))Tak lai ieskatās spogulē un tad gvelž muļķības.
Fui, šai iestādei un šai prezentētājai!!!
Komentēja: Nov 10, 2011 Zellis nosūtīt e-pastu

Jā, arī es biju uz prezentāciju, paēdu, paklausījos sev jau zināmas lietas, segas arī diezgan smukas, tas cilvēks jau ļoti centās man kaut ko iestāstīt un pārdot kādu segu, bet es neko nenopirku, jo neko dārgāku par 100Ls uzreiz, tā neko nepārdomājot un nepārliecinoties par tās pašas preces cenām citur NEPĒRKU !!! . UN pār šīs SIA Merkurita LV produkciju citur meklētāji tiešām kaut kā neko neuzrāda. Savā laikā man līdzīgi centās pārdot putekļusūcēju par 1400Ls, kas patiesībā maksāja 460Ls... .
Komentēja: Oct 10, 2011 Jānis nosūtīt e-pastu

Atbilde Ievai!!!
Pirms cilvēks raksta savus komentārus un blamējas pa visu Latviju...nu tak tiešām jāpalasa kāda literatūra par to skābekļa uzņemšanu...tas tak pat bērnam ir skaidrs, ka 70% skābekli uzņemam caur ādu, ja cilvēks apdeg ugunsgrēkā un apdeg vairāk, kā 1/3 daļa... cilvēks var arī neizdzīvot...
Un kāds te sakars zīdaiņiem ar atalgojumu!?????
Vai tad tie cilvēki, kas saņem lielus atalgojumus ir tik laimīgi... arī neizgulējušies...
Nu lūk tāda arī ir mūsu sabiedrība..aiz muguras gvelžam un izdarīt neko nevaram un neprotam..sakravājam savus koferus un ceļojam pa pasauli... laimi meklēt.Nožēlojami Ieva!!!
Nevienam jau arī tās firmas neuzspiež iet..ko ta paši valkājamies... karbonādi gribas paēst...un ja kas nepatīk tad tik aprejam...Latvietis Latvietim mīļākais ēdiens!!
Komentēja: Sep 14, 2011 Tekla nosūtīt e-pastu

Prezentācijas vadītāja runāja pilnīgas muļķības, piemēram, par to, ka caur ādu uzņemam vairāk skābekļa nekā caur plaušām, par lielisko dzeramā ūdens kvalitāti Latvijā u.c. Un izrādās, ka Latvijā cilvēki ir tik nomākti un nelaimīgi, jo regulāri neizguļās (pieminēja pat zīdaiņus), nevis tāpēc, ka zems atalgojums un nestabilitāte valstī...Un tie uzmācīgie jautājumi par manu personīgo dzīvi...Un brīnumsedziņas tikai par 500-600Ls...Nekad vairs neiešu uz tāda veida prezentācijām un nevienam neiesaku.
Komentēja: Aug 17, 2011 Ieva nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Kam pārskaitīta nauda no slēgtās Krājbankas?
  Kam pārskaitīta nauda no slēgtās Krājbankas?
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties