AtrisinātaMerkurita - Uzbaziba

Apnicis ka si kompanija zvanas un aicina uz savam prezentacijam tas notiek tik uzmacigi un stasta taaadas pasakas ka domatu ka si firmas izstradajumi un loterijas noteikumi ir tik superigi ka neviens pat nedrikst atteikties no vinu piedavajumiem

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.06.2016

Uzņēmuma Merkurita pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

A Annuška 23.04.2010

...Anna pirms rakstiet butu lietderīgi pašai firmā painteresēties, kam tās kameras domātas, lai izdarītu secinājumus...esmu viena no, , vergiem, , !! Kā var cilvēks gvelzt visādas muļķības neko nenoskaidrojot:)))iznāk, ka Jūs, , čakarējat, , citiem prātus!! Un vai Jums šī kamera traucēja!?

P Putekļu ērcīte 19.05.2010

oooo tas ir forši merkuritai jauns šovs -UZMANĪBU JŪS FILMĒ SLĒPTĀ KAM, ERA un tik pamēģiniet izdarit kautko ne tā vai nepasūtīt tos super nezināmas izcelsmes izstrādājumus kurus pēc laika apcēlušas tās pašas putekļu ērcites..nē ne tās pašas kas visiem, bet gan ar sudraba kājiņām jūs atradīs bargā firmeles vadība un liks samkšat par tāaadu nekaunību

K Kārlis 29.07.2010

Tikko bijām prezentācijā.Bija labais, izdzērām vīnu, apēdām karbonādi ar piedevām un noklausijāmies stāstu par superigām segām no augstvertigas itāļu aitu vilnas.Itkā mums pšiem nebūtu savu aitu...!par tādu cenu varetu tie mdraciši nošuti ar zelta diegiem, bet nevis ar sudrabu.te ir tas pats variants, kas bija ar putekļu sūcejiem/kirby/.meklē aunus ar biezu maku, bet ja nav maka, tad iegruzīs tāpat...protams, ka arzemes tādi drņķi ir noperkami par 10x mazāku cenu.lai veicas...

K Kārlis 30.07.2010

laukos tantiņas varēs tajās segās audzēt blusas...he, he, he!

N Neaita 02.08.2010

Pirmais par ko jāpiekrīt ir šis firmas nepatīkamā uzbāzība. Gan pasākumos ķeršana aiz rokas, lai aizpilda anketas, gan prezentācijas vadītājas uzbāzīgie jautājumi par personisko dzīvi, veselību un ienākumiem utt. Uz prezentāciju eju klausītie un skatīties produkciju, ne atgaiņāties no uzbāzīgiem jautājumiem.
Otrais- fantastiskās cenas.
Vienīgais jēdzīgais bija stāstījums par vilnas īpašībām. Diemžēl tas nav nekas jauns.
Beigās nosecināju, ka lētāk iznāk iznāk nopirkt aitu fermu un gulēt uz dabīgām aitādām.

A Aita 09.09.2010

Nu gan Neaitai ir savdabīga domāšana:))
Var jau nebraukt superīgā mašīnā, bet braukt ar zaparožecu, kam krāsainais televizors, skaties melnbalto...veļas automāts arī nevajadzīgs, mazgā ar rokām un kam mobīlie, datori, fotoaparāti...
varbūt Neaita ir informēta cik maksā, Latvijas aita un cik daudz darba jāieliek lai dziju sastrādātu...kur tad visas uzņēmīgās Neaitas ir palikušas, tad jau tirgi un veikali ar Latvijas aitu vilnas segām būtu pilni...
Neaita varēja uzrakstīt kura ta tā nejaukā firmas darbiniece bija, kas ķēra aiz rokas un prasija ienākumus:))))
Paga, a ko ta vilkties un to prezentāciju, ja viss ir redzēts un dzirdēts!!????????????

S susu 01.10.2010

atbilde aita

pietiek vien ieraudzīt fīrmeles vaditāju ligitu freiju un tad tik domā uz kurieni mukt -tai nekas nav svēts tu vari bļaut vai nebļaut ka nav vajadzīgi viņu izstrādājumi -ši jau ir sarakstījusi līgumu samelojusi par cenām, par banku procentiem un jau lej kas notiksa ja tu neņemsi šis segas, bet ja tu iepīkstēsies ka LĪGUMĀ RAKSTĪTS KA 14 DIENU LAIKĀ VAR LĪGUMU LAUZT, TAD ATKAL DZIRDĒSI TĀAADUS DRAUDUS...
nu lūk ne velti jau par šo firmeli intresājas jau TV raidijumsTautas balss un Bez tabu

S susususu 06.10.2010

Susu... pēc tevis arī ir noilgojusies tāda iestāde, kā psihiatriskā slimnīca:)))!!!Vajaga ārstēties laicīgi...

S sarma 12.11.2010

Taisniiba gan, ja ir aitas buus arii cirpeeji, shodien pazinja mani pierunaaja uz itkaa laimeetajaam pusdienaam, taa nu mees seedeejaam 3 stundas un klausiijaamies visu jau augstaak mineeto- bla, bla, bla, kad izdzirdu par to, ka komplekts maksaa tikai 800 un mums iipashajiem viesiem tiek pieshkjirta atlaide 161 varat iedomaaties biju staavaa sajuusmaa, kad izraadiijaas, ka mees ar otro pusiiti neesam nekaadi labie klienti, jo nu nekaadi nevareeja pierunaat ne uz kaadiem nosaciijumiem iegaadaaties shos briinumainos darinaajumus, protams bija liela vilshanaas.Sanjeemaam pat aizraadiijumu, ka neruupeejamies par savu beernu veseliibu!!! Lai nu taa buutu, bet galvu durviis veel neesmu saspiedusi! Tad jau tieshaam labaak nopirkt aitu.

R Raimonds 07.12.2010

Jauki bija izlasīt visus komentārus! Daudz kas tekstos atkārtojās, ir un bija gan bļāvēji, cirpēji un vēl kas nez tur piedomāts, ko laikam jau vajadzētu prasīt un domāt galvā pašiem rakstītājiem, pasākumu, prezentāciju apmeklētājiem.. NEVIENS JUMS NEKO TUR SPIEDIS DARĪT NAV UN NEKAD NAV BIJIS TĀ - viens vienīgs secinājums un ko darīt vai nedarīt Jums jānosaka ir un bija pašiem, nemāciet labāk citus ko darīt, kā dzīvot, jo paši jau cik noprotams nemaz tik lieli gudrīši jau nēesat..

P.S. Tikko sestdien arī biju uz MERCURITA prezentāciju un to nenožēloju, bija patīkami aprunāties ar konsultanti un nenožēloju arī par iegādāto produkciju gan sev, gan ģimenei un bērniem.. nauda tomēr lai arī kā nekad nav bijis tas galvenais šai dzīvē..

M maija 31.12.2010

Interesanta diskusija te izvērtusies. Abas ar meitu bijām prezentācijā septembra beigās. Paēdām, noklausījāmies. Konsultante pastāstīja (ļoti raitā valodā, kā ieprogrammēta uz noteikti laiku minūtēs), parādīja, demonstrēja ar kādu aparātu elektomagnētisko lauku mums apkārt), bet neviena vārda neminēja par cenām, par pirkšanu. Tikai un vienīgi produktu demonstrācija, informācija, saruna. Tā kā esmu bijusi vairākkārt uz tādām prezentācijām gan Eastcon, gan Bauer, gan Matherm (šis tas ir arī pirkts, bet nevienu reizi vilnas izstrādājumi), pat gaidīju to brīdi, kad nu sāksies lielā pārdošana un vārdošana uz līguma slēgšanu, bet nekas tāds nesekoja...beigās pat pajautāju - kāpēc man būtu jāpērk šie izstrādājumi? Uz jautājumu sekoja atbilde - kāpēc Jūs domājat, ka es lieku ko pirkt? Tikai iepazīstinu, lai zinātu, ko varat izvēlēties...Un viss...Cenas tiešām ir neadekvātas produktam un to efektivitātei...

L linda 19.01.2011

Palasīju te izteiktos komentārus, un dzirdēju dažādus viedokļus.pati esmu firmas Bauer konsultante.Tā kā varat uzdot jautājumus man, ja kas interesē.Gribēju teikt, ka katra firma strādā citādāk, bet es braucot pie cilvēka nekad nedomāju par to, nopirks vai nenopirks.Man ir svarīgi pasniegt cilvēkam informāciju ko zinu, tā lai viņm būtu interesanti un lai pēc tikšanās viņš būtu uzzinājis ko jaunu! tāl``ak cilvēks izlemj pats, vai pērk vai nē.tāpat lasīju par poļu segām, iesmērējot mēs utt... nevienai poļu segai nav 5 gadu garantija, un nebus jums kam sudzeties, ja būsiet iztērējuši kaut 50ls par poļu segu! žēl ka prezentācijā nav iespējas parādīt cilvēkiem filmu par to, kā šie izstradajumi top un cik laika un resursu tas prasa.no taa ari veidojas cena.Man patik mans darbs un lielu gandarijumu sniedz cilveki kuri tevi sagaida smaidigi un pavada uz tikpat pozitivas nots, pat ja neko nenoperk.un nav jabut vakarinaam, lai butu jauki pavadits vakars! Mīļie, neviens jus nečakarē, ka sakat, katrs pats izlemj vai vinam to vajag vai nee! lai veicas!

J janacka 02.02.2011

labvakar..vēlos arī padalīties arī ar savu situāciju, Merkurita uzaicināja, tipa es esot vinējusi, bet caur telefonu tika sarunāts, ka nāks cita persona-atnāca man meita ar savu kolēgi-kad konsultane saprata ka manis nav, tad meita tika aizdzita prom un vēl morāli apvainota..kāds serviss...kāda apkalpošana, pilnīgs kauns

Z Zinaida 02.02.2011

A na prezentacii prezervativi besplatna razdajut?

ž Žanete 07.02.2011

Mani šovakar aicina uz prezentāciju, bet pirmais ko iesitot googlē ieraugu ir "sūdzība par merkurita"! Palasīju komentārus un man viss kļuva skaidrs. Saprautu, ka tā visa epopeja nav kotletes vērta, tāpēc no šī vilinošās iespējas "iegūt vērtīgu informāciju" par merkurita produkciju un iespējas laimēt ceļojumu ar noteikumu, ka iegādājos kaut kādu superdārgu deķi atteikšos!

S Sandra 15.02.2011

Mani arī vakar paaicināja uz it kā superizlozes fināla pasākumu, un es naivā pat sapriecājos. Pa telefonu netika ne vārda teikts par kaut kādu tur pirkšanu-pārdošanu. Tikai, saņemot ielūgumu, redzu, ka notikšot arī iepazīstināšana ar produkciju utt. Labi, ka ielūkojos šeit! Nu nē, vienas karbonādes dēļ es tak neiešu stundām viņu reklāmu klausīties.

A anna 03.03.2011

ieskataties - jebkurā reklāmā ir sava veida psihologgijas - taapeec jau taa ir paardossana! ieejiet jebkuraa veikalaa - uzcenojums nevis 100 bet 300 % ... taa ir Latvija.
ko var suudzeeties, ir teiciens - viegli saskatiit skabargu cita acii, bet savaa baļķi jau neredzēsi!
Pēc manām domām - ja neveelas pirkt, tad neviens ar juus nepiespiediis. Esmu bijusi uz vairākām firmu prezentācijām - cik nu kurai tas liimenis un prasme, bet ja neveelas, tad arii juus nepirksiet!

Z zzz 03.03.2011

Paldies par info, zināšu ko teikt uzbāzīgajai konsultantei!

A Anda 23.03.2011

Vai drīkst pārdot preci nepasakot galīgo cenu, ja arī pērku uz nomaksu no izplatītājiem? Uzskatu, ka tiku maldināta, jo sākotnējā summa bija ievērojami zemāka par galīgo summu, kad saņēmu maksāšanas grafiku. Protams firma to neatzīs, jo šīs firmas pārdevēji ir īpaši sagatavoti un "atsitīsies" par katru iebildumu.

V Verita 08.04.2011

Galīgā cena atkarīga nevis no firmas uzliktās cenas, bet gan no bankas kredīta %. Arī es esmu bijusi prezentācijā. Man bija interesanti, mazliet traucēja konsultantes koķetīgais tonis, bet stāstīja interesanti. Es jau 9 gadus guļu vilnas gultas veļā. Nereklamējot nevienu firmu varu teikt, ka vilnās gulēt ir ļoti patīkami, nekad nav ne karsti, ne auksti. Nesvīstu un nekad nav par vēsu, mani ļoti apmierina.