Melnais Kakis Vecrigaa - Klientu manisana...

Izdomajam aiziet uz vecrigu pasedet barcikaa...pasedejam un tad gajam uz melno kaki, kas atrodas turpat vecrigaa blakus kalku vartiem...pasutijam edienus un dzerienus, paedam, bet kad mums atnesa rekinu bijam ta ka nedaudz izbriniti, jo rekinaa ir bijis pieskaitits cits, dargaks kokteilis, ko neesam pasutijusi!!! Ta, ka cenu atskiriba kokteiliem ir bijusi Ls 1 un ipasi ari negribejas lamaties un bojat sev garastavokli izdomajam samaksat rekinu, bet neatstat dzeramnaudu viesmilei. Bijam vel vairak izbriniti, kad viesmile principiali nenesa mums atpakal atlikumu!!! Kaut tie ari ir bijusi ls 0, 70, bet "paldies" pie rekina aiznesanas mes neesam teikusi un butu pieklaigi atnest mums atpakal atlikumu kaut vai ari tas butu viens santims!!! Nesagaidot savu atlikumu aizgajam prom!!! It ka liekas tads sikums, bet iespaids palicis nu looooti negativs!!! Iesaku sis vietas saimniekam nomainit apkalpojosu personalu, vai ari iemacit vinas kartigi un galvenais GODIGI stradat un ar cienu attiekties pret restorana viesiem!!!

Ar cienu, bijusi melna kaka klienti

I

S Simona 15.08.2011

Man gan tur patīk, personāls vienmēr laipni izturās un nekad neesmu ne redzējusi, ne dzirdējusi, ka problēmas ar naudām.. :)

. .. 17.10.2011

Un komentāru raksta pati darbinie:))) ha ha ha . Personāl stur ir ŠAUSMĪGS, IZLAIDUŠIES SASKATĪJĀS, KĀ BLAKUS KROGI KĀŠ KLIENTUS TĀ ARĪ PAŠI SĀKUŠI DARĪT, Tik bezkaunīgu attieksmi vēl vajag pameklēt, BĀRMENIS, norijies, kā resns CŪKA, skatās, kā veprs teļa acīm, un tik rupji atbild.Likā, ka no lepnības degunu nolauzīs, Nebiju bijusi tur gadu, atbraucu uz lv un iegāju iepriekš mīļotajā vietā, kopā ar mīļoto vīrieti, kurš ir no Spānijas, gribēju vi;nam parādīt, ka LV nav tik traki, kā visur runā, bet nekā, tādu 'miskasti vairāk negribās redzēt. Lai šmaucās ttālāk, bet mēs gan visiem draugiem, kuri grasās apciemot LV pabrīdināsim, par šo ieskrietuvi. Žē, ka tik daudz vietas zaudē savas vērtibas!