www.sudzibas.lv Mella Slāvu mati

Mella - Slāvu mati

Mīļās meitenes,
Ja nemākat "nēsāt"pieaudzētos matiņus,nevajag vainot pārdevēju un preci,pati esmu Mellas kliente jau 3 gadus,mati,ko sūtu,vienmēr ir bijuši perfekti,neskatoties uz to,ka pati dzīvoju UK un matus saņemu pa pastu!!!Ir bijusi trese ko ņēmu nost un liku klāt(profilaksi)5!!reizes,tagad ir uz US-TAPE,mati super!! Vnk uzskatu,ka jāmāk ar viniem apieties,resp,kopt,mīļās dāmas.Viena rakstītaja pieminēja e-bay piedāvāto matu klāstu,nu-nu,pati esmu izmēģinājusi,tie jau tiešām nav Remy Virgin,bet zirgu astri,bet nekas, pamēgināju-nepatika-meklēju citus pārdevējus,bet tādēļ jau nevienu ar samazgām neapleju,nu ja Jums nepatīk-nepērciet,bet lai aprietu citus,pašām jābūt 100%pārliecinātām,ka pašas neesat vainīgas.Tā lūk..
Guna,Alvi,neķeriet kreņķi,riebēju pietiek,turaties...

Jūsu kliente Dace no UK

Ausainītis 17.06.2012

Labdien Sauliite! Skatos, esi atguvusi savu iepriekšējo formu!

Dace no UK 17.06.2012

Cik labi ka Tu, "saulīt", esi apveltīta ar tik asām prāta spējām, ka pamani TāDAS kļūdas, tas tiešām ir TIK svarīgi!
Lai Tev veicas ar Tavu vienīgo vaļasprieku-portāla lasīšanu(cik tas ir nožēlojami)!!!He, he..

Dace no UK

Ausainītis 17.06.2012

Bet kas tā tāda par jaunavīgo zirga asti?

Ziņkāre moka, ja???

Ausainītis 18.06.2012

Foto studijā! Varbūt Tu arī intīmās vietiņās ko pieaudzēji klāt, jo kā zināms-uz futbola laukuma zāle taču neaug!

Dace no UK 18.06.2012

Vai tik neesi fetišists???

Ausainītis 18.06.2012

Tas ir kāds fašisma paveids? Nu jā, runa taču bija par slāvu matiem!

Dace no UK 18.06.2012

Tas bija ĻOOOTI smieklīgi!! Haaa, Hooo..

Ausainītis 18.06.2012

Nopietni, kas tas tāds ir?

Dace no UK 18.06.2012

Oi, ka tik nav nepatikšanu, ja nu neesi pilngadīgs?!

Ausainītis 18.06.2012

Nē, esmu patriots, un svešvārdus nelietoju!

Ausainītis 18.06.2012

Ilze, ja nav noslēpums, Tu esi dabiska vai mākslīga blondīne?

Ausainītis 18.06.2012

Atvainojos-Dace! Man ir tik daudz to meiteņu, ka pat reizēm aizmirstu, kā sauca bijušās sievasmātes!

Dace no UK 18.06.2012

Ko slēpies, nāc "draugos" tad redzēsi

Ausainītis 18.06.2012

Tas nav priekš manis-nāc Odnoklassnikos!

Ausainītis 18.06.2012

Blondīnīt, kur Tu pazudi?

Paga, jāpiereģistrējas,
un vēl teici ka esi patriots..

Ausainītis 18.06.2012

Tas ir vispatriotiskakais saits, tur ir desmitiem tūkstošu mūsu tautiešu no visas pasaules!

Ausainītis 18.06.2012

Galvenokārt tieši no UK, visa Vidzeme un Latgale tur ir iekšā.Netici?

Nabaga blondīnīte, nobijās!