www.sudzibas.lv Melga Plus Neadekvātas cenas

Melga Plus - Neadekvātas cenas

2023. Gada vasarā iebraucu salāpīt riepu, jo tā laida gaisu (izradījās - maza skrūve riepā) . Par riepas salāpīšanu (cauruma aizlīmēšanu) paprasīja 20 eur. Ok, saprotu, Cenas kāpj, bet ne jau 20 eur par caurumu. Tā esot standarta Cena, džipiem 25 eur. Es saprastu 10 eur, es saprastu liela noslodze, bet šis liekas par traku. Nākamreiz neatgriezīšos un neiesaku arī citiem. Vajadzēja jau arī man iemest googlē, lai redzētu atsauksmes par šo kantori...

12.06.2023

R

B Bez_vārds 12.06.2023

Vari atļauties mašīnu - vari atļauties segt visus ar to saistītos izdevumus. Ja nevari atļauties- brauc ar sabiedrisko. Viss ļoti vienkārši.

Dusmīgais Ainārs 12.06.2023

Kur problēma iebraukt DUS nopirkt riepas Remkompletu ( saucamo diegu ) , pašam atrast caurumu ( kaut vai lejot ūdeni uz riepas un skatoties kur burbuļi rodas ) un atrisināt problēmu ? Tieši tāpēc arī brauci uz servisu lai kāds cits to izdara Tava vietā , tāpēc arī jāmaksā.