Melga Plus

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Melga Plus - Sūdzības un atsauksmes

Melga Plus - Neadekvātas cenas

Neadekvātas cenas 2023. Gada vasarā iebraucu salāpīt riepu, jo tā laida gaisu (izradījās - maza skrūve riepā) . Par riepas salāpīšanu (cauruma aizlīmēšanu) paprasīja 20 eur. Ok, saprotu, Cenas kāpj, bet ne jau 20 eur par caurumu. Tā esot standarta Cena, džipiem 25 eur. Es saprastu 10 eur, es saprastu liela noslodze, bet šis liekas par traku. Nākamreiz neatgriezīšos un neiesaku arī citiem. Vajadzēja jau arī man iemest googlē, lai redzētu atsauksmes par šo kantori...

R Reinis 12.06.2023
Komentāri 2 Autoservisi

Melga Plus - Melga

Melga Добрый день. Посоветовал знакомый обратится в фирму melga и вот моя история. Mercedes cls 2011 надо поставить летние колеса. (при покупке шли в комплекте) резина китай диски r19 один варенный. (это так чтобы было понятно с чем работаем) на 90-110 км бьет руль. Далее... Приезжаю я значит и мне говорят что надо прокатать диски 4 шт в цену 130 евро. Хорошо. Прокатайте. На следующий день забираю авто и на трассе не то чтобы руль бьет а машина вибрирует. Все дело было в пятницу...

M MaxBolj 26.03.2019
Komentāri 0 Autoservisi

Melga Plus - Bojājums

Bojājums Lūdzu obligāti pārbaudiet riepas pēc maiņas! Pavasarī mainīju riepas, ziemas uz vasaras. Visas 4 riepas smuki tika sapakotas maisos. Rudenī gribēju uzikt ziemenes, bet izrādījās visas četras ziemas riepas ir sagrieztas smuki uz rinķi. Vienīgā vieta kur tas varēka notikt ir pie riepu demontāžas tās atspiežot. Pa skuju taku aizgāja manas Nokian Hakkapeliitta R18 732 eur vērtībā un vienu sezonu lietotas Pēc pusgada braukt sūdzēties neredzu jēgu. Brīdinu visus, esat uzmanīgi. (sveiciens no sarkanā STI)

Melga - Krāpšana ar algam

Krāpšana ar algam Neiesaku nevienam nākt šeit strādāt! Pirms sāc strādāt stāsta vienu bet kad jāmaksā pasaka pavisam ko citu un to kad no tavas algas dod atlaidi klientiem! Negodīga attieksme pret darbiniekiem! Un attieksme pret darbiniekiem ari nav ta labākā! Iesaku uz šejieni nenākt darbu meklēt!

Melga Plus - Krāpniecība

Krāpniecība ĻOTI NEIETEIKTU PIE VIŅIEM GRIEZTIES!!! Pati saskaros un nejauši uzzināju, ka arī daži no draugiem bija pie viņiem, bet ne vairāk par vienu reizi! Apvienot visu informāciju, varu pateikt, ka viņi vispār netūr savus vārdus(saistībā ar summam par pakalpojumiem un pakalpojumu izpildes termiņiem) un vairāku ražotāju riepu kvalitāte neatbilst Latvijas laika apstākļu prasībām(ļoti ātri nodilst un netur ceļu). Un cik es zinu, Inga Rozenberga (SIA "Melga Plus" direktore), saistībā ar B2B biznesu, savus vārdus arī netur - tas arī daudz var pateikt par viņu pieeju biznesam!!! -- Karīna

Melga -

*** POLNIJ BRED! *** KUPIL I POSTAVIL NOVIJE SHINI S DJISKAMI. ZAPLATJIL HOROSHIJE DJENJGI. Cherez njedjelju na pavarotje odna shina prosto sljetjela. Pojehal v druguju firmu a onji govorjat shto shini mnje starije postavilji. Karoche, jedu v Melgu obratna, a etji idjeoti tam menja posilajut 3 doma daljshe. Ljitovci onji, prijehalji sjuda v Latviju i dumajet shto krutoi biznes sdjelajet a sami takoje djelajet shto izvenjitje.NJEKOGDA NJECHEVO NJEPOLUPAITJE OT "MELGA" Potom pozjeljeitje.