ARS Medicīnas Sabiedrība

Es neieteiktu iet pie urologa poliklīnikā ARS. Viņš nespēj noteikt diagnozi (liekās viņš vispār neko nejēdz no mūsdienu diagnostikas), kā arī ļoti nevīžīgi izturas pret pacientiem un viņu kaitēm.

T tgfchatd 06.01.2006

Jā, tie urologi, cik pie viņiem esmu bijis, neviens nevar pateikt, kas par kaiti. Visi tik sit uz pleca un saka, ka tu esi vesels. Urologs ARSā bija tuvu patiesībai, bet vienalga manu kaiti nevarēja noteikt un izārstēt...

B Baiba 14.10.2006

ARS-aa nestraadaa tikai viens urologs. Arsts, pie kura biju es, ir saprotoshs un LOOOTI profesionaals... taa kaa apgalvojot, ka ARS-aa nedriikst iet pie urologa, tiek aptraipiiti visi tur straadaajoshie shiis specialitaates aarsti... tas manupraat ir nekorekti.

J Jaanis 17.09.2008

karoc probleema taada kad man bija 18 gadi peec dushas locekkla prieksaadinu nevareeja atvilkt loti saapeeja uz vins viss bija vienos baltumos kaajas gribeejaas sist pa zemi reizeem paliku agresiivs nekaveejoties devos pie aarsta uz sts un aadas slimiibu centru pie dermatologa vins apskatiijaas un teica, ka man ir seene nu taa es kaa lohs smeereeju to pretseeniisu liidzekli un meerceeju zilajos graudinos, bet kaa paartrauc smeereet taa atkal peec laika baltumi klaat.vel kaadu gadu taa pamociijos sex dziivee it kaa viss vel bija normaali tad devos uz mc elite imantaa pie dermatolooges venerologes vina man izrakstiija smeeri pretseeniisu antibiotikas meerceeju kumeliisu teejaa pie vinas gaaju atkaartoti vairaakas reizes bet kaa paartrauc lietot atkal aug tie baltumi tuvaakie draugi saka sausmas!Mc elite mani paarbaudiija uz visaam slimiibaam saka ka esmu pilniigi vesels!!!Bet taa nevar buut.oki doki tad gaaju uz gailezeru pie urologa sausmas tas man izrakstiija antibiotikas no kuraam man slikti ar sirdi palika un piecuraaju gultu secinaaja, ka man ir prostatiits pats suudiigaakais ir tas, ka aatri beidzu peedeejaa un neviena sieviete ar mani kniebties negrib.Negribu vairs tik gari rakstiit tagad man ir 22gadi ir palicis sliktaak kas buus vel peec 3gadiem baidos runaat.kopaa uz aarsteesanu esmu izsteereejis ap 1000latiem skraidot pie aarstiem maksaajot pa viziiteem.tie tik saka deelin padzer antibiotikas pameercee.Vai kaads nevar ieteikt kaadu labu urologu?Vai kaadam izdevaas izaarsteeties no prostatiita luudzu pasakiet kaa!???

A anonimus999 12.02.2016

нет доказательств. но! при оплате в кассе у меня была определенная сумма денег, делали обследование, кошелек был не под присмотром, после выхода из больницы оказалась другая сумма( недостача). не хотелось бы верить в происходящее, были бы доказательства был бы и суд.. просто на заметку. всегда в уважении была эта больница, хоть и дорогая. но что бы такое ..медсестры..