Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 35 minūtēm)
"ZAĻĀ BĀZE" SIA
(Pirms 1 stundas 4 minūtēm)
GrandPR vai Reklāma Rīga
(Pirms 1 stundas 48 minūtēm)
Atpūtas komplekss "radži"
(Pirms 1 stundas 48 minūtēm)
1a.lv
(Pirms 1 stundas 54 minūtēm)
220.lv
(Pirms 1 stundas 57 minūtēm)
SMARTFONS
(Pirms 2 stundām 22 minūtēm)
Viktors Sveics
(Pirms 2 stundām 28 minūtēm)
Fanu reiss
(Pirms 2 stundām 29 minūtēm)
Elkor serviss

attieksme pret klientu
Informācija par kompāniju:
Medical plus Rēzekne
Rēzeknes rajons
Vakar vērsos pie zobārsta ar nekvalitatīvi salaboto zobu, kuru sataisot, naudu tomēr paņēma,lai gan teica,ka ja atkārtoti, tad taisa bezmaksas! Zoba labošanas laikā, zobārsts visu laiku runāja par savu ''intīmo dzīvi''! Mani galīgi neinteresē zobārstu dzīve, viņu mīlestības un ar ko tās mīlestības ir precējušās! Bija tāda sajūta,ka es tur esmu lieka un vairākas reizes man pretī noburkšķēja... Beigās pateica,ka man zobs tik un tā būs jālabo .... Esiet gudri, taupiet savu naudu, nemetiet vējā! Man kā medicīnas darbiniecei tāda attieksme no citiem mediķiem riebj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noteikti vairs neizvēlēšos šo iestādi!

Lasīt komentārus Zobārstniecība

Komentāri

:D :D :D par erotiskiem stāstiem ir jāmaksā :D
Komentēja: Jan 14, 2013
murzilka123

yamila, tu esi Medikal konkurents?
Komentēja: Jan 15, 2013
karina4ka83

Esmu vīlusies par kādu no Medical Plus darbiniecēm. Nobaida bērnu ar savu nelaipno attieksmi, bērns sāk raudāt, un tad pasaka, lai iziet no kabineta kopā ar vienu no vecākiem, jo viņa nespēj tā strādāt, ar otru vēl tomēr parunāt gatava. Vai tad tā notiek bērnu apskates?! Bet naudiņa jau samaksāta... Tad izrakstīja zāles, jo bērns nemierīgs un histērisks, kaut gan gājām ar citu sūdzību.
Tā arī bez rezultātiem gājām prom. Pie tam daktere noteica, ka pēc trim mēnešiem mums tur atkal vajadzētu ierasties uz "apskati".

Cilvēki-esiet apdomīgi, ja vēlaties izmantot Medical plus pakalpojumus!
Komentēja: Dec 6, 2014
daugavietis

taisnība vien ir par šīs iestādes ārstiem - biznesmeņiem, profesionalitātes nekādas NAUDA, NAUDA NAUDA
Komentēja: Dec 13, 2014
maksliniece

Vislabākā iestāde no visām, kur esmu bijis.
Komentēja: Dec 29, 2014
vladimirs1966

Nu par neprofesionalitāti gan nepiekrītu, biju pie ginekologa un ķirurga, palīdzēja, izārstēja. Nu par naudu, ta kā kuram, piemērām biju Rīgā pie ārsta un atdevu 3 reizes vairāk naudas par 10 minūtēm, bezjēdzīgi!
Komentēja: Jan 8, 2015
Svetlana197509

Medical plus Rēzekne.
Nesen apmeklēju zobārsti - L.Bobrovsku. Salaboja problemātisku zobu, ko neviens neuzņēmās. Laipna un uzmanīga attieksme, normāla cena par pakalpojumu.
Tagad man ir prieks, ka varu atvērti smaidīt!!!
Varu droši teikt, ka zobu problēmas manvairs nesagādās raizes, jo atradu savu zobārstu!!!
Komentēja: Jan 16, 2015
Signia

Biju pie neirologa no Stradiņiem dakteres Krieviņas, paņēma pie sevis uz dienas stacionāru, lai ātrāk veikt visus izmeklējumus. Esmu ļoti apmierināta!

urologs ĒRGLIS veiksmīgi izoperēja manu vīru. Paldies dakteriem!
Komentēja: Jan 26, 2015
anda kovaljova

Man bija iekaisis zobs, kas radīja appampumu, aizgaju uz MEDIKAL PLUS, jo citur nekur zobārsti sesdienas dienā nestrādāja. sēdēju rindā un gaidīju kad mani pieņems, jau gaitenī zobārste pagāja garām un viņa savām kolēģēm izteicās "vēl viens appampušais sēž", jau pēc šī izteiciena man gribējās aiziet prom, bet nebija izvēles citas kā iet pie viņas jo tā bija vienīgā kas tur strādāja. ieejot kabinetā viņas attieksme bija ļoti nelaipna, izturējās kā pret mēslu, bez īpašas runāšanas izrāva zobu, un bez vārdiem un paskaidrojumiem ko es varu darīt tālāk, lika iet prom un samaksāt lielu naudu par zoba izraušanu. pēc pāris dienām kad nogāja appampums, es apskatīju izrautā zoba vietu un tur bija atstātas zobu šķembas, man tagad jāiet atkal pie cita zobārsta lai izārstētu līdz galam.
VAIRS NEKAD MŪŽĀ ES UZ TURIENI NEIeeŠu un neiesaku to darīt NEVIENAM, paņems astranomisku summu un juusu pašapziņu samazinās līdz nullei ar tādu attieksmi. !!!
Komentēja: Mar 22, 2015
lakstīgala

Cik ir astronomiska summa par zoba izraušanu?
Varbūt zobu jārauj pa 5 eiro?
Komentēja: Mar 22, 2015
ELLIO

Piezvanot tikai uz registraturu vien, man vairs nekad dzive negribas ne uz turieni iet, ne zvanit! paldies, bet tik rupju attieksmi vel vajag pameklet, vai nu ne taja laika piezvaniju, vai ka, nezinu. Pat nervi neiztureja, ka nacas paprasit vai ta vispar ir PRIVATKLINIKA, kur var griezties jebkurs. Man likas, ka attieksmei jabut tadai, lai cilveki tur atgrieztos un vel visiem draugiem, radiem ieteiktu. Es labak pagaidisu rindas 5 menesus poliklinika par velti, lai jau tur labak norej ka suni, neka vel maksat par to un pec tam atkal arsteties pie psihoterapeita
Komentēja: Mar 23, 2015
jola

Jola: "un pec tam atkal arsteties pie psihoterapeita" :D ko nozimē atkal? :)))
Komentēja: Mar 24, 2015
murzilka123

Es publicēšu savu stāstu.
Vajadzēja salabot dažus zobus pēc iespējas atrāk. Gāju uz SIA Medical Plus pie dakteres CUH. Pirmo reizi salaboja zobu ātri, nesāpīgi, klusēdama, īpaši nevaru komentēt... Samaksāju, cik pateica. Otru reizi gan traki gāja... Daktere nokavēja pusstundu, ieradās acīmredzamā reibumā, dusmīga, ar visādiem pārmetumiem (kaut gan man bija jāpārmet notiekošo, bet noklusēju)! Ielika zāles, pukstēdama. Pēc pāris nedēļām atnācu plombēt zobu, atkal tas pats - norēja kā suni, patērēju 2 stundas sava laika un izgāju kā ar ūdeni aplieta. Pēc mēneša abas plombas izkrita, daktere salaboja no jauna, bet par maksu!!! Vēl pagāja pāris mēneši - atkal plombas izkrita. Gāju uz poliklīniku, tur samaksāju 4x lētāk, par katru plombu 17-18 eiro un stāv jau otru gadu. Paldies dakterei Cvetkovai. Uz SIA Medical Plus vairs neiešu ārstēt zobus, un citiem neiesaku.
Komentēja: Apr 29, 2015
sunlady

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu