www.sudzibas.lv Medical plus Slikts serviss

Medical plus - Slikts serviss

Vakar, ierados ar stipram zobu sāpēm pie daktera Siliča, iztīrīja kanālus un uzlika zāles, pateica sāpju gadījuma izdzert dolmen tabletes un palaida mājās, sāpes tā arī nepārgāja vakar pusē uzpampa vaigs, sacēlās temperatūra un bija slikta dūša, sāpes bija neizturamas plkst. 2.00 aizbraucu uz uzņemšanas nodaļu, tur man iespricēja pretsāpju līdzekļus un pateica no rīta doties pie ārsta kurš man laboja zobi, šodien no rīta devos uz medical plus un man Saka ka ārstu nav uz vietas, lai nāku sestdien, sāpes neizturamas pietūkums paliek lielāks un lielāks, devos uz Rēzeknes poliklīniku uztaisīju rentgenu un devos pie ķirurga, ķirurgs ieteica arī doties pie tā paša ārsta, bet tā kā ārsts būs tikai sestdien, ķirurgs uzrakstīja antibiotikas un pateica, ja nepāries rīt braukt pie viņas, un tad griezīs, izrādās ka dakteris nebojā labi iztīrītas kanālus, nebija uzrakstījis zāles un palaida mājas, a tur izveidojās strutas.

27.03.2024

MissŠerla 27.03.2024

Šerla Jūs uzklausija. Daktera Siliča izpēte uzsākta. Paldies.

Nav ko ēst saldumus un dzert daudz kolas..!

MissŠerla 27.03.2024

Muļķības neraksti. Šerla visu redz.

Ak tā.. nu lab' mana vaina