www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv nepilda ko sola

Mēbeles24 - nepilda ko sola

Sveiki visiem!
Kā jau daudzi, arī es uzķēros uz šā veikala akcijas produktu, proti, stūra dīvānu. Kad sazinājos ar firmu par dīvāna iegādi viss likās ok. Tās dienas pēcpusdienā atsūtīja rēkinu, kuru protams uzreiz apmaksāju, cerībā, ka ātrāk tikšu pie dīvāna.Un tad sākās...Sākumā solīja dīvānu atvest pēc pusotras nedēļas. Sarunāju darbā brīvu, lai varu pieņemt savu preci. Kā nu ne, visu dienu nogaidīju, nekāda zvana. Zvanīju pati, kur tikai pēc pusstundas tirdīšanas, man pateica, ka dīvāns diemžēl nebūs. Ok, solīja nākamajā nedēļa, protams, zvans no rīta, ka esot atklājuši brāķi, vai negribot mazliet gaišāku. Uz ko atbildēju, ka gribu tādu kā pasūtīju pirmajā reizē. Atkal, protams, datums bija jāpārliek, jo noliktavā tāds neesot. Gaidīju vēl nedēļu, nu beidzot atveda norunātajā laikā, tikai, ak vai, neatbilda ne krāsa, ne stūris ( vēlējos ar stūri uz labo pusi, atveda uz kreiso.)