www.sudzibas.lv Mazais Ansis Aizmirsa apkalpot!

Mazais Ansis - Aizmirsa apkalpot!

7.07 .2013, tas ir svētdien apmēram 20.00 ar draudzeni nolēmu paēst vakariņas kafejnīcā Mazais Ansis, kas bija pa ceļam uz Rīgu.Pie bāra letes pasūtīju 2 šašlikus un sulas. Teicu ka steidzos ,solīja ātri apkalpot. Apsēdāmie kafejnīcas ārpusē. Drīz mums atnesa galda piederumus un sulas. Sākam gaidīt . Apkārtne šeit jauki un interesanti iekārtota,ir kur acis pamielot. Pagāja stunda , ēst gribeejās vareni. Man likās ka kaut kas nav kārtībā , varbūt problēmas ar cūkas nokaušanu priekš šašlika, vai kas cits. Gāju pie bāra interesēties. Tur bija vairākas oficiantes, katrā ziņā viņu bija vairāk kā apmeklētāju tajā vakarā. Izrādās ka viņas bija aizmirsušas par mums!!!Tā man nebija gadījies nevienā citā vietā! Acīmredzot te kaut kas nav kārtībā ar darba organizāciju . Rezultātā aizbraucām no šīs vietas vīlušies un izsalkuši pazaudējuši daudz laika (vairāk kā stundu), pie tam nekautrejās iekasēt naudu par sulu, ko izdzērām gaidot pasūtījumu. Labi ka pa ceļam ir Raganas ķēķis, kur pa fikso varējām remdēt izsalkumu. Starp citu bija garšīgi un nedārgi!

O Odeta 10.07.2013

Ar šīs iestādes darba organizācijas mīnusiem arī vairākkārt esmu saskārusies, bet vieta skaista-tas gan..