www.sudzibas.lv Mazais Ansis Krodziņš /Briesmīga ēstuve

Mazais Ansis - Krodziņš /Briesmīga ēstuve

Šo svētdien atceļā no Valmieras sagatavojāmies ieturēt maltīti krodziņā Mazais Ansis. No malas viss izskatījās ļoti jauki, taču gaidītā sajūsma ātri vien noplaka. Pirmkārt, jau nepatīkami pārsteidza viesmīļu vienaldzīgā attieksme - ne ierādīja galdiņu, ne atnesa ēdienkarti, par elementāru sasveicināšanos nemaz nerunājot, kaut gan pamanīt mūs pamanīja visi. Beigās paši atradām galdiņu un paņēmām ēdienkartes, un nepagāja ne pusstunda, kad pie mums beidzot pienāca viesmīle pieņemt pasūtījumu. Zinot, ka jāgaida būs samērā ilgi, pieteicām, lai dzērienus nes uzreiz. Tas uzreiz, protams, bija pēc pusstundas. Ēdienu kopumā gaidījām pusotru stundu. Tas vēl būtu "sīkums", ja vien ēdiens būtu kaut cik baudāms. Izrādās, aukstā zupa bija kefīrs ar dažiem gabaliņiem gurķa un redīsa, lai arī nekur iepriekš šādu variantu nebiju redzējusi. Cik zinu, tad aukstās zupas klasiski vienmēr tiek gatavotas no bietēm, un kefīra zupas, savukārt, īpaši izceļ kā baltās zupas vai vismaz min, ka to pamatsastāvu veido kefīrs. Arī par karstajiem siera-šķiņķa salātiem nekas labs nav sakāms. Porcija super maza priekš cenas, un sastāvā galvenokārt bija tomāti, konservēti zaļie zirnīši un trekna majonēze nevis solītais šķiņķis. Protams, par visām "ekstrām" ēdienkartē nekas nebija minēts. Labi , alerģija ne pret vienu no šīm sastāvdaļām man, par laimi, nav, bet labprātīgi neko tādu es arī neēstu, ja vien zinātu. Katrā ziņā pēc vairāk kā 2 stundu gaidīšanas un nelaipnās attieksmes gribējās vismaz nemdēt izsalkumu, taču tas nenotika. Žēl, ka vieta ar tik labu potenciālu lika tā vilties. Te nu es vairs nekad nedomāju iegriezties un neiesaku arī citiem.

D

N Navei 29.06.2015

Jā, porcijas tur ir ļoti mazas, salīdzinot ar cenu, kas ir kā restorānā. Piem., reiz pasūtījām rupjmaizes kārtojumu, un, saņemot to, bijām nepatīkami pārsteigti, ka tik maza porcija. Par to cenu jau gan ir pamats pasniegt vairāk, citādi - it kā ēdi, bet liela mazuma sajūta.

R Rengers 04.08.2022

Bijam piestajusi pat pa berna nekvalativo porciju noplesa lielu sumu un apkalposana edienu uzliksana uz skiva nemakuliga ! Pabrucam talak pa lielakam porcijam un garsigam samaksaja tikpat bet tas bij ko vert nevis taja ukki kur pa apkalpot nemak un velas noplest naudu ka restorana kauns!