Mārtiņš Balodis Sigulda - Krāpnieks

Itkā pārdeva FB Marketplace auto magnetolas - pārskaitīju naudu 10€ par magnetolu un 3€ par Omnivu un protams nekā! Nauda maza gan jau pārdzīvošu, bet tikuntā nepatīkams piedzīvojums! (konts uz kuru skaitīju lv68unla0055000033310) pats vienmēr esmu piesardzīgs, bet šajā gadījumā izdevīgā darījuma vīzija aizmigloja veselo saprātu! Ceru ka šī sūdzība citiem ieekonomēs naudu un labu garastāvokli!

B

R Rolands2 19.03.2019

Krāpnieks, arī pārdeva caur FB marketplace portatīvo datoru, teica, ka sūtīs caur Omnivu, pārskaitīju 50e un arī nekā! Konts uz kuru nauda tika skaitīta ir tas pats - lv68unla0055000033310

B Bebruks33 20.03.2019

Varbūt jāsavācas visiem kopā un jāsniedz kolektīvs iesniegums Policijā - lai tas izdzimtenis beidz šos sū...s vārīt!?

D Damogojs 21.03.2019

Ir jārikojas! Jādodas uz Siguldas policiju! Noteikti tās ir zagtas mantas!