www.sudzibas.lv Lumag Machinery Baltic - Latvia - SIA Technik System Bojātas iekārtas piegāde - bruģa nezāļu birste WKB300

Lumag Machinery Baltic - Latvia - SIA Technik System - Bojātas iekārtas piegāde - bruģa nezāļu birste WKB300

Absolūti negatīva pieredze iegādājoties Bruģa tīrīšanas iekārtu - nezāļu birsti Lumag WKB300. Iekārta nestrādā, jo met siksnu nost.
Uz maniem jautājumiem niviens neatbild.
Problēmu nerisina.
Iekārta atnāca bez dokumentācijas latviešu valodā. Angļu USER MANUAL ir nekam nederīgs, izveidots ļoti sliktā līmenī. Darbunieki/vadība klūsē jau nedēļu.
Visus rēķinus esmu apmaksājusi, esmu pensionāre, un zaudēt vairāk par 1000 Euro nav joks manā situācijā.
Visi darbi arī stāv, jo iekārta nedarbojas.
Vai šāda situācija ir iespējama 21.gadsimtā?
Pievienoju rēķinu, firmas pārstāvja apliecinājumu, ka maksājums ir veikts, un atbildes (tukšas) ar solījumu, ka kāds no firmas ar mani sazināsies.

Vai ie iespējams atrisināt šo situāciju?

N