www.sudzibas.lv LPG SERVISS Loti dargi un nekvalitativi

LPG SERVISS - Loti dargi un nekvalitativi

Sveiki
velos pastastit par so briniskigu vietu. Kadreiz istadiju gazes iekartu so servisa. Pirmkart pateica ka uzliks italu gazes iekartu, bet uzlika polijas iekartu ar gandriz visletakam smadzenem un visletakam sprauslam( kad sarunajam par iekartu, bija sarunats uz sprauslam videjas kvalitates). Otrkart, iestadisanai bija izmantoti jau lietotas caurules. Treskart , sarunajam ka masina bus gatava piektdien vakara, bet atdeva to tikai pirmdien pec pusdienas(visas noplanetas brivdienas aizgaja boja) ceturkart, tagad vienmer tek tosols no tiem caurulem, kas vini pievienoja( biju jau 4 reizes pie viniem lai salabotu, bet joprojam tek). 5-kart, boksa nevar atrasties, jo darbinieki vienmer kledz viens uz otru un laikam viens no tiem( kurs ir vecaks) dzer alkoholu uz darbas vietas. Pec viniem salons palika loti netirs un viss nebija salikts savas vietas
labak brauciet tur, kur ir bisku dargak, bet seit neieteiksu braukt