www.sudzibas.lv LMT Pieliek minūtes, lai varētu nopelnīt

LMT - Pieliek minūtes, lai varētu nopelnīt

Es pirms pusgada kļuvu par lmt klientu, bet maz runāju man pirmos 2. mēnešus nāca ap 37 ls, tas tak ir ļoti daudz, par tik maz minūtēm, un es pargāju uz bifri, un daudz runāju un mani izdevumi nepārsniedz 8. ls. bet nē jau es pa to gribēju rakstīt sūdzibu, bet gan kad es lmt sim karti sadedzināju. man tik un tā nāk ap 15.ls menesi un uzrādāsdas kad es esmu sūtijis sms vairākas un zvanijis kautkam, kā varēju zvanit ja sim karti sadedzināju! Nav brīnums ka daudziem nāk nereali lielas sumas ar lmt, jo viņi domā ka to visu norunā, bet patiesībā vini pieliek minutes, lai varētu nopelnīt!

K

E emīls 22.11.2008

Man tak vienalga, lai nejiet galvanais ka man labi! Tāpeic ka bite atskaitās katru s ko klients ir norunājis.

N NavSvarigi 22.11.2008

Emīls, un vē, imācies gramatiski pareizi rakstīt latviski! Citādāk tavs rokrasts tevi nodod!

E emīls 22.11.2008

tu tagad gļuko ar okarti un zivi nevar dabūt izdrukas. bifri ir vienigā karte un tur nav jāgaida mēnesis ka lmt pieslēgumam, kad es gribu tad paskatos savus izdrukas!

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, palasu es tavus komentarus un rodas man priekšstats, ka ari sudzibu uzrakstijis esi tu. Dikti ta gramatika lidziga...

E emīls 22.11.2008

Es, tak lietoju bifri nah man to huiņu lmt!

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, man milzīgs prieks, ka tu lieto BiFri. Te arī atklājās Jonass. Kādi tev vēl te segvārdi, zem kuriem tu raksti apmelojošas sūdzības?

E emīls 22.11.2008

Ko tu murgo? Par kādu jonasu, vien tev nav ko teikt jo bitei ir visi plusi pār lmt,

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, labi, beidz nu! Tava gramatika, tavs runas veids tevi nodod! Grigi, lai cilveki visi Biti lietotu un tu varetu bez maksas zvanit? Ta ir tava utopija! Jo, tad jau labak izmantot Tele2, kuram pielseguma veidi ir praktiski tadi kaa Bite un cenas loti lidzigas. Vismaz T2 tikls ir attistitaks!
Nediskuteshu ar tevi, berns, jo tu nemaki normali runat un argumentu, iznemot lamu vardus, tev nav!

L Liene 22.11.2008

Nereklamēšu nevienu operatoru - tik vien varu pateikt ka pirms vairākiem gadiem lietoju LMT - rēķini bija vidēji 50ls, tagad 15-20Ls - pie cita operatora... spriediet paši

N navsvarigi 22.11.2008

Crazzzy, es jau nestridos, ka LMT pieslegums nav leta lieta. Bet tas nemaina to, ka ta ir kvalitate! Es nesmu LMT abonements. Man pietiek ar okarti. Tikla kvalitate jau nekur nezud! Kas grib, tas izvelas citu operatoru...

E EDGARS 22.11.2008

Tagad daudzi izvēlās citu operātoru, Privātajā sextorā! Un kur es strādāju firmā arī lieto lmt un ar ekanomisko krīzi, skatās kur var ietaupīt, un ja mana firma pāries uz citu operātoru lmt zaudēs biznesa klientu, ar lmt uz vienu prieksnieku norunā apm 300.ls un ap 30 prieksniekiem.

E emīls 22.11.2008

Bite ir visur pārāks pa saviem, konkurentiem, tapeic man patīk visātrak augošais tīkls latvijā! Edgar iesaki biti, jo biznes klientiem bites tīklā ir pa velti, kā ari uz citiem operātoriem tikai 3.santīmus. un vel daudzas lietas pa ko jums nebūs, jamaksā, ko jūs maksājāt lmt

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, liecies tak reiz mierā ar LMT! Tev LMT ēst prasa? Lieto savu BiFri un lieto talak! Tas pats, kas Bitei biznesa klientiem, ir Tele2. Nu un? Katram sava strategija! Mums ir izvele. nepatik viens, var iet pie otra. Ko tava Bite spej? Nu, ir viniem BiFri. Un tas ir vienigais, ar ko vini pedeja laika speja piesaistit cilvekus, bet ar vinu biFri ir par maz. Bite pielsegums, ka jau mineju, satur loti lidzigus tarifa planus kaa tele2, kur pat ir pa 2 santimi/minute. Tas nenozime, ka es uz tele2 tagad skrieshu! Bet, viniem tikla parklajums caurmera labaks, neka Bite! Tas, ko Bite piedava ka pieslegumu uz doto mirkli mani neinterese! Un diez vai interese T2 piesleguma klientus, jo viniem ir tas pats, kas Bitei!
Nebus tavas utopijas un visi neies uz Biti, lai tu varetu visiem zvanit bez maksas! Labak tad es izveletos tele2 pieslegumu, ja man nebutu, kur sprukt un vajadzetu izveleties starp Bite un tele2 pieslegumiem!

N navsvarigi 22.11.2008

Ja jau iet no LMT piesleguma uz cita operatora pieslegumu, tad uz Tele2!

E emīls 22.11.2008

man tak vienalga, ko tu lieto

I ilmars 14.12.2008

atradis biti reklamet, man pa 4 lmt piesleguma numuriem re'kins ta ap 60-80ls grozas un norunats tiek tuksto'siem minutes+gprs un reali neviens nevar piedavat man ka privatpersonai letakas sarunas=P bite ar savu parvilina'sanas kampa'nu galigi piebesiju'sies, agrak ka negudri zvanijas uz maniem lmt num un zelta kalnus domaja ka var piedavat, tagad piedrazo inetu ka ir viskrutakie, ikvienam ir pa kadam kasjakam, kam negadas, bet bite strada uz pievilina'sanu un lai paraksta ligumu, un pectam tad tik sakas slauk'sana...reals gadijums kaimi'nu tantukam, saskatijas reklamas un aizskreja uz biti ar savu numuru, brauc majas ar laimigo bites pieslegumu un opaaa, puscela jau zona sak zust, tantuks tik tad saprot ka ziepes ir, ka risinajumu ieteicu okarti un maksat to abonesanu jo dotetais telefons bija pa'nemts, bet nadzigie bitai'ni jau taja pa'sa vakara sms atsuta, bla bla bla jamaksa sods psr to ka tel okarti iebazi, tantuks izraudaja bites operatoriem sirdi un sarunaja ka atdod tel nakamaja diena un tiks sveika cauri bez soda sankcijam bet saprotams ari bez izrteretas naudas...vot tev biteeee

A Aleksandrs 14.12.2008

lmt katru klientu aptira regulari uz neesosiem paaugstinatas malsas pakalpojumiem, it ka viniem piesuta rekinu, bet naudu ta mes ieskaitam lmt konta:)novel atbildibu no sevis, zvaniet un tieciet gala pasi.lmt tak dievi, pati labaka zona, pasi zemakie tarifi, pasi kvalitativakie mazcennieki, pati augstaka apkalposanas kultura.Bet kapec ta biznesa klientus zaudejat???Kapec tik daudzi atsakas no lmt piesleguma?
padomajiet par to, lmt vadiba.

K kliente 14.12.2008

Tieši tā, kas tie ir par paaugstinātās maksas tarifiem vai zvaniem, kā viņus tur godāt, LMT nenormāli lieli rēķini, zvani vai nē- tikkai maksā!!! Totāls bardaks, jā esmu dzirdējusi par ZZ un Bites izdevīgumu, sāku domāt, laikam jāpāriet pie izdevīgākiem piedāvātājiem!!!

# # 24.11.2009

#

Es aizlaidos no taa suuda LMT, tik dargi sakari, ka arprats. Tagad izmantoju BIFRI kartinu un redzu, ka man ir pamatigi ietaupijumi, jo varu runaties BITES tikla bez maksas. Aicinu nelietot LMT, ticiet man, visdargakie nagu mauceji, nedod nekadas atlaides.

Ak jaa, BITEI wap GPRS internets gan ir loti dargs, pa dienu veseli 30 santimi. lai gan ieeju tikai e-pastaa.

TAPEC mobilo internetu lietoju AMIGO, jo ir tikai 22 santimi par megabaitu.

Nesaju kabata divus telefonus. Viena telefona stav BIFRI, bezmaksas sarunam, otra telefona ir AMIGO karte mobilajam internetam
#
---

ja kas, Tele2 ir labs tarifu plans SAVEJIE, tipa runajies bezmaksas MELE2 tikla, tikai abonesanas maksa par dargu.

A bet BIFRI kartei ir tikai 1 ls menesi un es runaju BITEs tikla bezmaksas

H Hugo Djego 24.11.2009

Piedodiet, visu neizlasiju, bet topika autoram taisnība, ka LMT kaut ko tādu dara.Man ar bija pedējos menešos lieli rēķini, pa 15-20 ls, kaut gan ar neko nebiju zvanojies, pat mazāk, neka laiku atpakaļ, kad summa grozijās ap 10ls.tagad man Bite ;)