www.sudzibas.lv LMT Sliktākais serviss

LMT - Sliktākais serviss

23.02 pasūtīju monitoru, norādītais saņemšanas laiks 27.02, preces nav. 11.03 atnāk sms, ka ir piegādāts. Braucam pakaļ - nav! Esot aizvests uz jelgavu! Kā var sajaukt jelgavu ar ogri? Labi! Gaidām tālāk! 14.03 braucam jautāt, ir atvests. Paņēmam un braucam mājās, neviens pat nepiedāvāja atvērt apskatīt utt. Ok. Atbraucam mājās vīrs pako laukā, savieno un slēdz iekšā, tavu brīnumu monitors izrādās sists, vedam atpakaļ uz klientu centru!
Esot jāveic diagnostika un remonts. Piektdien 15.03 vedīšot uz tsc remontu. Šodien 18.03 skatos izsekošanas norisē vai monitors tsc centrā ir saņemts. Protams nav! Uzrādās, ka ceļā! Kad klientu centrā prasījām cik ilgi būs jāgaida lai saņemtu ziņu par to kas notiek tālāk atbild 3darba dienas. Okej. Bet šobrīd jau ir saprotams, ka tā atkal būs nedēļa. Drīz būs pagājis mēnesis, kopš visa sākuma, neviens neko nezin, negrib zināt un arī risināt! Par laika termiņiem rupji sakot visiem viņiem po*uj. Pie tam par remontu teica ar piebildi par to, ka iespējams būs maksas. Ko lūdzu? Es to monitoru tik ilgi gaidīju lai var atsākt strādāt un tagad man par to ka šīs 18dienas - vairāk kā divas nedēļas ir finansiāli zaudējumi algas ziņā vēl būs jāmaksā par monitora remontu kuru es pat nesasitu. Vispār super!

18.03.2024

O oIo 18.03.2024

"Paņēmam un braucam mājās, neviens pat nepiedāvāja atvērt apskatīt utt. Ok."
Redziet, te ir tikai Jūsu versija. Jebkurā gadījumā pēc preces saņemšanas, nesagaidot uzaicinājumu, Jūs drīkstat atvērt un pārbaudīt preci turpat uz vietas. Bet ja Jums , kā Jūs inteliģenti izsakāties, po*uj, tad tāds arī rezultāts.

S sumup 18.03.2024

tu nevari pieraadiit ka nesastiti monitoru..vot kaa pieraadiisi? varbut izpakojot nometi zemee..tu tieshaam uzskati ka ir jaatic uz vaarda?vajadzddja veikalaa izpakot..un ja defekts tad nebutu nekaadj femongu.iedotu citu ieriici..

S sumup 18.03.2024

apbriinoju cilveeku stulbumu..
jebkura tirdzniecibas firma buutu bankroteejusi ja nemtu atpakalj saplestu preci
man bija gadijums..viens uz celja.grantenes..mani apdzen.staadina..prasu kas par lietu..redz no mana auto ritenjiem akmens esot izlidojis un sapleesis shim stiklu😄.kad pateicu ka vinsh ir idiots.un piedaavaaju saukt policiju.tad nomierinaajaas

O ozo774 18.03.2024

Nu katrs sapratīgs cilvēks pērkot kaut ko dārgāku pārbaudīs veikalā uz vietas. Šajā gadījumā Jums nav pamatojuuma apsūdzēt LMT centru. Cilvēki dara savu darbu.

Ieliktkakta 18.03.2024

Piekrītu par to neliešu kantori. Izputet viniem laiks!