www.sudzibas.lv LMT Nekaunība augstākajā mērā

LMT - Nekaunība augstākajā mērā

Gribu informēt sabiedrību par LMT aģentu nekaunību.Viņi brauc pie vientuļiem, slimiem cilvēkiem pa lauku rajoniem un uzbāžas ar savu pakalpojumu-mobilo internetu.Tā notika ar manu radinieci, kura diemžēl ir psihiski slims cilvēks.Pie viņas atbrauca aģents un iesmērēja vārda tiešā nozīmē šo internetu, bet viņai nemaz mājās nav datora un viņa nemaz nezin, kas ar to jādara...Kāds varbūt teiks, ka viņai jau uz pieres nav uzrakstīts, ka viņa nav vesela, bet tomēr tā nav..nu jau gadu viņa ar zālēm lieto alkoholu...Tā kā uzmanieties, lai Jums arī kādam tuvam, vientuļam, vai slimam cilvēkam neuzplijas šie izplatītāji.Starp citu, tagad LMT grib piedzīt līgumsodu.Tā lūk mēs dzīvojam...

J

. .... 15.11.2011

Labi, labi...gan jau taa radiniece esi tu pati un tev to internetu iesmeer'eja, kad biji uz korkja :D

S Sauliite 15.11.2011

Ja radiniece tiešām ir psihiski slima, tad jau sen pati būtu aizgājusi uz LMT parādījusi papīru un līgums tiktu anulēts. Un par vecajiem un slimajiem radiniekiem ir jārūpējas pirms viņi stulbības sastrādā, nevis pēc tam jāšausminās!

L lauris 16.11.2011

Piekritu sauliitei cilvekam uz pieres nav rakstits ka vins ir slims vaj vel kas, un tie LMT agenti neko pretlikumisku nav izdarijusi, jo cilveks jau pats parakstas par kaut ko, jums ar ari ne viens piemeram velkala ar varu nespiez nopirkt preci, un apvainot vinus par to ka pasi nav parupejusies par savu radinieku tas ir cuciba, domaju ja vini zinatu ka radinicei ir problemas ar psihisko veselibu tad nekadu internetu ari nebutu. Un tas soreiz bus jums maciba, ka par slimiem radiniekiem ir jarupejas, vaj nu ja nespei rupeties, tad ir specialas iestades, un pie reizes, ja jau vinai nav viss ok ar pratu, tad ka butu ja piemeram vina nedod dievs to agentu butu savainojusi vaj vel kaut ko, jo cilveks ar garigam problemam ir ka spridzeklis nekad nezini kad uzpragst

L lauris 16.11.2011

Ta ka var seicinat ka soreiz tas ir jusu nekauniba nevis to cilveku kurus jus tikko apvainojat, jums butu jakaunejas ka atstajat savu slimo radinieku vienu pasu.