www.sudzibas.lv LMT LMT internets

LMT - LMT internets

KRĀPNIEKI! Pie mums kādā jaukā vakarā atnāk LMT dīleris(Veronika) un saka, ja šodien pārnāksim pie viņiem mums modemu uzdāvinās un līgums būs beztermiņa, varēsim laust jebkurā laikā! Nu mēnesi esam palietojuši, vēlamies laust līgumu, bet nu mumsir jāmaksā par to "DĀVANU" :D 24ls Jaukii... Nju un tagad saka, kad beztermiņa liguma neesot, un mēs esot varējuši 14dienu laikā pārtraukt vissu, jo tas esot bijis pārbaudes laiks, bet diemžēl mums to neviens neizstāstīja! Un jā, kāpēc mēs vēlamies laust līgumu? - tāpēc, kad ir 12datums un mums jau ir iztērēti 12gb :0 nju nezinu kā mēs to esam dabūjusi gatavu, bet vini saka kad viniem tā rādoties, nenemot vera to, kad mums radas 2, 6gb iztereti! Saka kad viniem jau tur esot visadas problemas, a kads mums no ta labums, kad mums nav interneta!
UN ja jums saka, kad ja izteresiet menesi tos 10gb jums bus tikai lenaks internets, neticiet tam, ja jus vinus izteresiet, jums interneta nebus vizspār!

J Janka 12.11.2011

Redzi Madara, lieta tāda un apstākļi sekojoši:
1) - pirms sūdzies, uzmanīgi izlasi līgumu;
2) - neviens bezvadu internets nedos tādu pašu ātrumu, kā vadu;
3) - LMT nekrāpjas. Tāpēc jau tiek dotas 14 dienas lai pārbaudītu, vai jums šis internets der, vai ir zona u.t.t.;
4) - Līgumā noteikti ir rakstīts termiņš, lasi uzmanīgāk!

Galvenais - pamācies latviešu valodas gramatiku! Tik daudz kļūdas vienā teikumā savu mūžu neesmu redzējis!

T Točno 12.11.2011

Točno, man ir Tele-2 internets un esmu ļoti apmierināts.

A Autors 12.11.2011

Они об этом рассказывать не обязаны, им это не выгодно, им выгодно заиметь новых клиентов, интернет у них в принципе нормальный, а качество связи, зависит от модема. Если они подарили самое фуфло, ясно дело интернет будет периодами пропадать.

L Lija 15.11.2011

LMT SUDS!!!

T Toms 17.11.2011

Tad pēc idejas ja pēc 10GB iztērēšanas internets nav tad nevar iztērēt 12GB, jo limits ir 10GB... Likumsakarības ir nulles līmenī...

T TehVen 29.03.2012

Neko tamlīdzīgu tev neteica, esmu vairak nekā pārliecināts, tev pateica ka internetam ir saistības, saistību nav balss pakalpojumiem, "Mūsējie", "Vienādie" utt.
un jā, 12 gb tu iztēret nevarēji, jo limits ir 10gb.
Izskatās ka tu pati te krapies.

M Mustang88 07.05.2012

lmt katra zinja vajadzetu palikt pie mobilajiem pakalpojumiem nevis piedavat vel internetu datoram, kas vel piedevam ir tik nekvalitativs pakalpojumu zinja. Zona ja, ar to viss okinieka bet atrums ir vienkarsi suu**josh!!! bet ja ta padoma pasi vainigi ka njemat uz piesleguma

S singuce 07.05.2012

Es arī biju paņēmusi, bet man tobrīd dators neņēma pretī, un jau pirms tam zināju, kas ir līgumā, bez problēmām atdevu atpakaļ. Tracina tikai, ka vairākkārt zvana no LMT, lai atkal piedāvātu. Esmu arī laimīga, ka negāja, jo esmu lietojusi mobilajā, brīvdienās ļoti vāji - lēns vai met ārā, un, iztērējot noteikto apjomu, parasti nesamazina ātrumu, bet vienkārši viss!

P pasolnahui 05.06.2014

A andis 123 10.02.2015

ari es sastapos ar LMT neizskaidrojamu ricibu, tatad panemu mazcenas mobilo ar 50 mb internetu kur vareju saudzigi bet tomer savas velmes apmierinat internetaa uz menesi bet kad skatijos video failus protams nepietika un nolemu palielinat no 50 uz 400 mb apjomu un nu ar sadu apjomu jau vajadzetu pietikt gan video gan parasto failu aplukosanai normala interneta lietosanaa, tas ir ielist ss.lv un soto pa yuotubu un pirmajos menesos ar pietika bet par paradoksupec 2 menesiem lietojot aptuveni vienadi netu tas jau menesa vidu aptrukas un ka zvaniju uz LMT kas par lietu samejie gudri stasta par izskirtspejam par kvalitati kas novelkot neta apjomu bet nakama menesi es netaa praktiski katru dienu yuotuba nosedeju un nekas nebeidzas pec mana skandala ar operatoru tad kaaa saprast tas LMT neta apjoms tads gumijots, kas katru menesi vai nu izstiepjas vai saraujas?? un pec kada laika samejie sadomaja man atkal neta kranu piegriezt pec kaa es pateicu visu ko domaju par so kantori un lai ar esu vairak ka 15 gadu klients esu nolemis pamests LMT ko esu dzirdejis ar no loti loti daudziem pazinjam lidzigus stastus par LMT.