LMT

Parbaidiet kadreiz intereses pec savu mobila telefona rekinu. Busiet "patikami" parsteigts. Es lidz tam nebiju aizdomajusies ka LMT varetu krapt savus klientus, bet kad man atnaca milzigs rekins un es pajautaju sarunu izdruku, atklajas ka man tik puse no tas summas ir norunata. Ari sms bija sutitas stipri mazak neka uzradits rekina. KAUNS LMT!

D

V Vienalga 25.04.2007

Cik esmu njemusi izdrukas, ceredama, ka varbut tas ir LMT kljuda, vienmer summas sakrita... :(

P Pēteris Gudriks 12.02.2021

atnāca izziņa telefona atmiņu vajagot attīrīt, ko arī darīju, ar pirmo gājienu nesanāca mēģināju otreiz.. atnāca sms ka mans maksājums par 5 eiro ir apstiprināts no SILENTIUM... kuru pirmo reizi dzirdu . ja 5 eiro tā vienkārši var noņemt tad kāpēc ne visu naudu?