www.sudzibas.lv LMT mistisks rēķins

LMT - mistisks rēķins

Mūsu uzņēmumam no LMT atnāca brīdinājums par 49, euro lielu parādu. Vis nekas, bet jau vairāk ka divi gadi nevienam no uzņēmuma darbiniekiem nav LMT piesliegums.Brīdinājumā pat nav uzrādits par kādu telefona numuru ir parāds un neviens no LMT darbiniekiem nevar pateikt uz kā konkrēti numurs skaitās un nevar paradīt nevienu par šim diviem gadiem izrakstito rēiķinu.Mēs izrakņājām savus arhivus un izradījas ka šis numurs piederēja cilvēkam kas jau divus gadus kā miris. LMT bija telefoniski brīdināts par to un viņi toreiz teica, ka visu nokartos. Rezultāts: Pec divi gadi sanemtais bridinājums un pirmais, pa diviem gadiem ,tiko izrakstitajs rēķins par parādu. ĻAUDIS UZMANIETIES!