www.sudzibas.lv LMT Melīga,krāpnieciska reklāma

LMT - Melīga,krāpnieciska reklāma

Pirms dažiem mēnešiem iegādājos jaunu HTC Trodeksā----akcijas ierīce ar pieslēgumu un piedāvājumā rakstīts ,ka iegādājoties šo
telefonu saņemšu par brīvu 1. gb interneta. Uzticoties LMT līguma tekstu nepārbaudīju.Atklājās,ka par brīvu ir tikai jau parastie 50.mb.Ejot noskaidrot kas par lietu,sākās runāšana par to ,ka tas gb.domāts ar kādu no interneta pieslēgumiem un ka man nepavisam nav taisnība ,un tamlīdzīgā garā....To pašu man apgalvoja arī vairākos citos "kantoros" saistītos ar LMT,ka tas par velti domātais nav tā domāts kā bija rakstīts piedāvājumā...
Ne jau tik daudz tas internets mani uztrauc ,kā tā nepatīkamā sajūta,ka tu vienkārši esi apkrāpts un izmantots kā muļķis.