Linda Katrīna Vrubļevska (Linda Liepiņa) - Krāpšana

Šai sievietei nav nekā svēta, ne savas meitas, ne savs vīrs, ar kuru viņa ir nodzīvojusi vairāk nekā 10 gadus. Lieta tāda, ka iespējams, viņa no sava vīra nesaņem visu nepieciešamo, ka uzbāžas precētiem vīriešiem un mēģina ietekmēt tos pret savām sievām, mēģinot viņus izšķirt. Ir pieķerta staigājot pa viesnīcām. Man ļoti žēl ir viņas meitu un vīru. Tādu pazemošanu neviens nav pelnijis.

Publiski lepoties ar savu laulību ir viens, bet jautājums ir, cik patiesi pie tās piestrādā reālā dzīvē. Jaukties citu laulībā un gulēt ar precētiem vīriešiem īsti nav ar ko lepoties, linda, vai ne? Viesnīcās labi pavadi laiku?

Papildināts kaspars.berzulins 03.04.2023

Galvenais tas, ka šāda persona ir Jaunā konservatīvā partijas sarakstā. Vai tiešām viņai ir vieta būt politikā? ne to vien izkrāps...

RAMONA👀 03.04.2023

Īsti nesaprotu šīs lapas administratorus. Pēdējās dienās šī lapa ir pārvērtusies par tenku lapu, cilvēku nomelnošanu, attiecību skaidrošanu, ko veic daudz jaunu profilu (gan autori, gan komentētāji) kas reģistrējušies pēdējās dienās un mazgā savu veļu.

R Rīgas Tiesnesis 03.04.2023

Kaspar, izbeidz celt neslavu cilvēkam, ja nespēj to pierādīt!

Sazinies ar mani, beiba... Interesē piedāvājums :D

K kaspars.berzulins 03.04.2023

Tavs tel. tika uzlauzts, domā WhatsApp ir droša vietne? man visi pierādījumi ir saglabāti. tiešām vēlies, lai publicēju? Sarakstes par piena sēnēm un bildes ar melnajiem. Neslavas celšana ir tikai tad, ja sniedz nepatiesu informāciju. bet man ir viss, kas pierāda par patiesumu.

RAMONA👀 03.04.2023

Te ir divi varianti- vari pierādīt un netiec sodīts par neslavas celšanu, bet par telefona uzlaušanu nākāsies atbildēt un noklusē par telefona uzlaušanu un tad nav pierādījumu teiktajam un sanāk neslavas celšana🤷‍♀️ nāksies padomāt ko labāk policijai stāstīt un par ko atbildēt!

S Spuris 04.04.2023

Nav saprotams,kāda tev daļa gar citu dzīvēm ? Ka citi vēlas tā arī veido paši savu dzīvi un citiem bāzt savu šņukuri svešajās dzīvēs nav pareizi.