Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Šodien, 10.03. plkst.17.07 stāvot pieturā "Olimpiskais centrs " virzienā uz centru, gaidīju 22. Autobusu, kurš jau tā pēc saraksta kavēja 4 minūtes ( bet tas ir sīkums), norādot tam divreiz ar roku, ka lūdzu apstāties, nekā nereaģēja. Nodomāju, ka varbūt pilns, bet paskatoties salonā ieraugu, ka neviena cilvēka iekšā nav. Vai tad tas ir normāli? Un pateikt , ka šoferis mani neredzēja arī nevar, jo braucot garām noskatījās uz manu pusi.

Un bieži tas autobuss brauc garām pieturai, bez neviena pasažiera? Neienāca prātā, ka autobusam varēja notikt tehniska kļūme? Es saprotu, ka tādā gadījumā šoferim vajadzēja apturēt autobusu un laipni paskaidrot Эрика Калеткина, ka autobuss ir salūzis un nevar uzņemt pasažierus. Pieļauju, ka Эрика Калеткина sarīkotu šoferim skandālu, par savām aizskartajām pasažiera jūtām, tāpēc šoferis, lai taupītu laiku un savu, kā aŗī Эрика Калеткина nervu sistēmu, vienkārši pabrauca garām.

Работяга 11.03.2017

Поржал с французов))

Latviešu tautas 11.03.2017

Если номер маршрута на электронном табло автобуса был указан, а не горела надпись "Uz parku", то он обязан был взять пассажиров...