Liepājas Autobusu Parks

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Liepājas Autobusu Parks - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Autobusu Parks - Briesmīga komunikācija, šoferu nolaidība

Briesmīga komunikācija, šoferu nolaidība Svētdiena, bērns (10g) bija ciemoties pie māsīcas un nu jādodas mājās jo pirmdien skola. Pa dienu laicīgi iegādājos biļeti mobilly aplikācijā reisā: Rīga-Jaunjelgava-Aizkraukle. Reisa nr. 74910005. No Daugmales 18: 41 līdz Aizkrauklei 19: 50. Biļete: 03631 bērns pieturā ieradās ap 18: 35, ņemot vērā autobusa attiešanas laiku. 18: 56 veicu pirmo zvanu uz internetā norādīto nr. 63426779, kur mani nosūtīja zvanīt uz 80000079, savukārt šie mani nosūtīja zvanīt uz 80700004 un tur jau atkal mani sūta...

K kkarlsone 24.03.2024

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme par pasažieriem

Attieksme par pasažieriem Te jau nau daudz ko rakstīt, tikai jāapsveic Liepājas autobusu parku. Stāv pieturā, gaida autobusu. Pienāk, iekāp, bet nekur tālāk netiek, jo biļeti var iegādāties tikai internetā, autobusā to nevar iegādāties. A ko darīt, ja padzīvojis cilvēks stāv pieturā, kuram nau internetu, kur pasūtīt biļeti? Jāsēž un jāsalst, vai varbūt vispār sēdi vienā vietā sapūst? Vienvārdu sakot, lai Liepājas autobusu parkam noiet, lai viss viņiem izfodās.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss, Neapmierināts šoferis

Slikts serviss, Neapmierināts šoferis Šoferis izteica nepiedienīgus teikumus un ļoti negatīvi attiecas pret cilvēkiem kas ņem biļeti pa brīvu pie šofera šis notika 10/02 15:42 3.autobuss zivju ielas pietura nepareizi nostājas lai pa vidējam durvīm tikai varēja tikt iekšā. Lūgums uzsākt terapiju priekš šofera un pārrunas par uzvedību

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme 26.01.24 autobus Liepāja-Bunka-Priekule plkst. 14:45 Man ir 3+ ģimenes karte, tapec pērku biļeti ar atlaidi. Man jāmaksā ir 17 centi, taču melnie centi bija jau beigušies maciņā, tāpēc dēvu 20 centus (parasti dodu tos 17, jo zinu kādi ir šoferi. Taču šoreiz vienkārši nebija). Šoferis sāk dusmoties teikt, ka viņam vajag 17 centus, es sacīju, ka nav. Viņš man atbild, lai jautāju "mamucītim" kapeikas. Es atbildu, ka es nedzīvoju pie mammas, viņš uzreiz saka, lai jautāju "papucītim" Es atbildu...

Liepājas Autobusu Parks - Slikta autobusa vadīšana

Slikta autobusa vadīšana Braucot ar 10. Oskara Kalpaka maršrutu (autobusa nr. 42) 14: 39, iekāpu koncertzāles pieturā, kad šoferis sāka braukt, viņš nobremzēja ļoti strauji, un es nokritu, atsitoties pret zemi un galvas atsišanas dēļ, galva sāka asiņot. Šoferis skatījās, bet neļāva piecelties un uzreiz turpināja braukt.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts šoferis.

Slikts šoferis. 22.12.2023 autobuss Liepāja- Rīga, kas no Liepājas attiet 18.25 , šoferis ir pārgalvīgs. Brauc neatbilstoši laikapstākļiem un drošībai. Bremzes laikam nav iemācījies pareizi izmantot jo bremzē tik agresīvi ka mantas lido. Varbūt tiesības ir pirktas nevis godīgi nokārtotas. Acīmredzot arī darba devējam vienalga kā brauc viņu darbinieki, jo nu šis šoferis ir pilnīgi nedrošs. Iesaku pārbaudīt viņa iemaņas un izsecināt vai tiešām vēlaties viņam uzticēt citu cilvēku drošību, jo es uzskatu, ka kategoriski nē. Drošības sajūta ir zem 0 , cerams mēs, pasažieri tiksim līdz galamērķim Rīga.

Liepājas Autobusu Parks - Neapstājas pieturā

Neapstājas pieturā Liepājas autobusa parka šoferis neapstājas pieturā. Vadoties pēc www.1188.lv ievietotās informācijas, autobusam, kas plkst. 15: 45 izbrauca no Aizkraukles stacijas un tālāk dodas uz Koknesi, vajadzēja 15.12.2023. Plkst. 15: 58 piestāt pieturā ar Koknese. Bet šoferis redzo 2 cilvēkus stāvo pietura vienkārši aizbrauc garām neapstājoties. Tagad dēļ tādā idiota jāgaida 40 min ziemā - 8 grādos.

Liepājas Autobusu Parks - Ceļu satiksmes noteikumu drastiska neievērošana

Ceļu satiksmes noteikumu drastiska neievērošana Autobusā Sigulda-Mālpils-Suntaži-Ogres AO sākot no iekāpšanas brīža Suntažos plkst. 14.06 līdz Ogres AO, bija vērojama ļoti liela šoferes ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšana. Ceļš miglā, bet viņa visu laiku sēdēja telefonā un fotografēja dabas skatus. Braucot un vedot pasažierus! Esmu ļoti lielā šokā. Nav ko teikt. Liepājas autobusu parks - ir nepieciešams ne tikai uzstādīt kameras un vērot pasažierus, bet arī šoferus un viņu uzvedību. Agrāk čata rīkotajos braucienos par telefona izmantošanu reisa laikā tika piemērots sods. Kā ir ar jums?

Liepājas Autobusu Parks - Slikta attieksme

Slikta attieksme Autobuss liepaja-Bunka-Priekule 14.45. Atbrauc ar kavēšanos un kliedz virsū par to, ka autobusam durvis nestrādājot (neveras pa visam vaļā) , lai paši veram līdz galam vaļa. Itkā es būtu vainīga pie tā, ka durvis nespēj atvērties. Itkā es zinātu jau iepriekš, ka tā notiks. Vēl pietam draud, ka aizbrauks prom. Vispār necieņa, ļoti slikta attieksme. Nesaprotu kāpēc vienkārši neprot pabrīdināt, ka ar durvīm ir problēmas un, ka viņas nevērsies vaļā.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Liepājas Autobusa Parka šoferis neapstājas pieturā. Vadoties pēc www.1188.lv ievietotās informācijas, autobusam, kas plkst. 12.00 izbrauca no mežsētām un tālāk dodas uz Rīgu, vajadzēja 28.11.2023. Plkst. 12.32 piestāt pieturā ar nosaukumu citadeles iela. Konkrētā pietura atrodas nedaudz nobraucot nost no Jelgavas šosejas un iegriežot asfaltētā laukumā, privātmāju ciematā Medemciems, kur ir izveudota pietura ar autobusu grafiku. Pēc 20min autobusa gaidīšanas (jau pēc noteikta pienākšana...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Liepājas Autobusu Parka šoferis nezināmu iemeslu pēc nenobrauc no Jelgavas-Rīgas šosejas un nepietur pieturā Citadeles iela. 28.11.2023. pēc www.1188.lv pieejamās informācijas, autobusam, kurš izbrauc no Mežsētām plkst. 12.00 (virzienā uz Rīgu), bija jāpietur pieturā ar nosaukumu Citadeles iela. Pietura atrodas, nogriežoties nost no Jelgavas šosejas un iebraucot turpat blakus šosejai esošā asfaltētā laukumā privātmāju ciematā. Pēc 20min autobusa gaidīšanas (jau pēc paredzētā pieturēšana...

Liepājas Autobusu Parks - Liepājas Autobusu Parks/ Autobusa ļoti bija auksti

Liepājas Autobusu Parks/ Autobusa ļoti bija auksti Šoferis pameta savus vietu uz 15 min actajot abas durvis vaļā un bija ļoti nepatīkami sēdēt aukstajā autobusa vēlams dot tālāk to informāciju jo kas apmaksas zāles uz izveseļošas pēc tādiem gājieniem. Visiem vadītajiem ka nava vasara bet jau ziema autobuss 14:55-18:35 Rīga Liepāja

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme Šodien autobuss Liepāja-Bunka-Priekule 14: 45 izbrauca no pieturas 2 minūtes ātrāk, kas gandrīz lika sievietei nokavēt autobusu. Tad piebraucam autoostā kur vēl gaida čupiņa ar cilvēku kuriem ir nopirktas biļetes. Autobusā vēl bija vietas. Taču šoferis nepieņēmis vienu vai arī trīs cilvēku, kaut vai vietas taču vēl bija. Šoferis arī ļoti riebīgi esot uzbļāvis uz cilvēku virsū. Tagad autobusā dzirdu citus pasažierus sūdzamies par šo šoferi. Vienmēr viņam esot slikta attieksme.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Š. G.16.10 autobuss, kurš kursēja no pāvulēniem pl.14: 30 uz Rīgu, un kuram vajadzēja apstāties pieturas vietā Jaunogrē pl.16: 22, nez kāpēc to neizdarīja un pabrauca garām pieturai kurā stavēja pasažieri. Tā nav pirma reize un kāpēc visu laiku ir problēmas ar šo kompāniju, ag Liepājas autobusu parks. Tad netiek pieņemtas kredītkartes, tad nevar samaksāt ar telefonu un nepietur pieturås. Cik ilgi šoferi ņirgāsies par pasažieriem?

Liepājas Autobusu Parks - Bezatbildīgs serviss

Bezatbildīgs serviss Šovakar 21:42. 10.10.2023 maršrutā Aizkraukles stacija-Aizkraukles AO. Sastapos ar situāciju ,ka nebija skaidras naudas ar ko samaksāt par braucienu uz mājām un nebija iespējas norēķināties ar Kredīt karti ,jo nestrādāja termināls .Man nepilngadīgai personai lika pamest autobusu, tā vietā lai risinātu situāciju. Nācās pamest autobusu un doties mājās ar kājām.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Nespējam noticēt! 4.oktobrī pl. 13.20 reiss Liepāja Pāvilosta nepiebraucot autobusa pieturā Kuršu laukums paliek neziņā 7 pasažieri! Zvanot dispečerei atbilde, ka reiss notiek. Kā var notikt, ja pieturā gaida 7 pasažieri? Autobuss pieturā nepiebrauca! Tad jautājums kāpēc šoferis neuzņēma pasažierus? Cik droši paļauties uz sabiedrisko transportu!?

Liepājas Autobusu Parks - Pabrauc pasažierim garām

Pabrauc pasažierim garām Sveiki vai tas būtu normāli ja šoferis pabrauc celvekam garam kas stava gaida autobusu lai tiktu no autoskolas brauksanas uz darbu,bet beigās šoferis neapstajas un jāmeklē cits autubus ar ko brauktu mājas jo uz darbu vairak netieci.es domaju ka tas nav normāli

P Pelite34 03.10.2023

Liepājas Autobusu Parks - Attieksme

Attieksme Labdien! Vēlos pastāstīt par šofera attieksmi kādā es nokļuvu. Gaidīju autobusu 15:07 Rīga -Kuldīga-Pāvilosta,man vajadzēja nokļut uz Kandavu,biju ceļā no darba...autobuss pienāca ar 15-20min nokavēšanos.šoferis piestāja,atvēra durvis,kad iekāpu ,pateicu,"Man lūdzu līdz Kandavai".šoferis man nelaipnā,paceltā balsī atcirta,Vai es ar galvu vispār domāju? Ko jūs domājat stāvēt visu ceļu kājās/ Es protams teicu,ka ja,jo esmu no darba un mājās jātiek.Tad viņš man sāka teikt,ka viņš neiešot pārkāpt...

Liepājas Autobusu Parks - 9.maršruta šofera rupjība un neadekvātums

9.maršruta šofera rupjība un neadekvātums Svētdien, 24.septembrī Liepājas pilsētas 9.maršruta autobuss ar nr.8220, kas izgāja 16:17 no Slimnīcas pieturas kuru vadīja krieviski runājošs šoferis kādā Ezerkrasta pieturā nelaida iekšā pa vidējām durvīm iekāpt vecai tantiņai ar smagu iepirkuma somu uz riteņiem un pati ar kruķiem. Tantiņa klauvēja pa stiklu, bet šoferis ņirgājās ignorējot. Cita sieviete piegāja pie šofera no ielas laipni palūgt atvērt durvis sievietei, jo ar somu, bet šoferis uz viņas uzbļāva nosaucot par mauku krieviski. Un...

Liepājas Autobusu Parks - Neuzticams transports

Neuzticams transports 12.09.2023. Autobuss maršrutā Ogresgals-Rīga kavē. Pirmajā pieturā bija jāierodas 06:00, atbrauca apmēram 20 minūtes vēlāk. Nekur internetā nevarēju atrast informāciju par to kāpēc kavē, vai iespējams reiss ir atcelt. Ja nav cita transporta kā tikt uz darbu vai skolu, pasažieriem ilgi jāgaida nākamais transports.

A Ag123 12.09.2023