Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Liepājas Autobusa Parka šoferis neapstājas pieturā.
Vadoties pēc www.1188.lv ievietotās informācijas, autobusam, kas plkst. 12.00 izbrauca no mežsētām un tālāk dodas uz Rīgu, vajadzēja 28.11.2023. Plkst. 12.32 piestāt pieturā ar nosaukumu citadeles iela. Konkrētā pietura atrodas nedaudz nobraucot nost no Jelgavas šosejas un iegriežot asfaltētā laukumā, privātmāju ciematā Medemciems, kur ir izveudota pietura ar autobusu grafiku.
Pēc 20min autobusa gaidīšanas (jau pēc noteikta pienākšanas laika) , tika zvanīts uz 1188.lv, lai noskaidrotu kavēšanās iemeslu, bet tur konsultante novirzīja sarunu tālāk uz Liepājas autobusa parka dispečera līniju. Klausuli pacēla sievete, kurai tika izklāstīta konkrētā situācija, kā arī uzdoti jautājumi, pēc kādiem kritērijiem tad konkrētā uzņēmuma šoferis drīkst vispār pieņemt lēmumu apstāties vai neapstāties pieturās, uz ko viņa vēsā un neieinteresētā balsī atbildēja, ka viņai neesot ne jausmas, kāpēc šoferis neapstājās un ka autobuss jau sen esot pabraucis garām.
Jāpiebilst, ka mājaslapā www.1188.lv nebija nekādas informācijas par konkrētā reisa atcelšanu vai kavēšanos.
Ja vēlaties turpmāk izmantot Liepājas autobusa parka pakalpojumus, tad drošības pēc vienmēr sagatavojiet rezerves plānu, kā nokļūt galapunktā, ja nu pēkšni šoferim nav vēlēšanās pieturēt jūsu pieturā.

29.11.2023