Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Liepājas Autobusu Parka šoferis nezināmu iemeslu pēc nenobrauc no Jelgavas-Rīgas šosejas un nepietur pieturā Citadeles iela.

28.11.2023. pēc www.1188.lv pieejamās informācijas, autobusam, kurš izbrauc no Mežsētām plkst. 12.00 (virzienā uz Rīgu), bija jāpietur pieturā ar nosaukumu Citadeles iela. Pietura atrodas, nogriežoties nost no Jelgavas šosejas un iebraucot turpat blakus šosejai esošā asfaltētā laukumā privātmāju ciematā. Pēc 20min autobusa gaidīšanas (jau pēc paredzētā pieturēšanas laika) tika zvanīts uz 1188.lv, kas tālāk sarunu novirzīja uz Liepājas Autobusu Parka dispečera līniju.
Pēc savienojuma ar dispečeru, atbildēja sieviete, kas nespēja objektīvi komentēt, kāpēc autobusa šoferis tā rīkojies - tikai apstiprināja, ka autobuss jau pabraucis garām. Arī uz jautājumiem par to, vai ir kādi kritēriji, kas nosaka pieturēšanu/nepieturēšanu pieturās, sieviete nespēja atbildēt - tikai garlaikoti un bez nekādas papildus iedziļināšanās problēmas risināšanā noteica, ka nezin, kāpēc šoferis nav pieturējis un ka autobuss jau ir pabraucis garām.

29.11.2023