LetiBezAkcijas.LV /Uab Kasperta - Klientu maldināšana

Aprakstīšu savu pieredzi ar šo veikalu.
Mājās lapā pašā augšā atrodas teksts "PAŅEM SAVU 3€ ATLAIDE!" uz kuru nospiežot tiek pārvirzīts pie e-pasta ievadīšanas loga ar tekstu "Iegūstiet savu 3 Eur atlaide! Abonējiet biļetenu un saņemiet to nekavējoties 3 Eur atlaide!". Ievadīju, nekādu atlaidi savā tur norādīta e-pasta nesaņemu. Mēģinu ievadīt savu e-pastu vēlreiz - raksta, ka "Jūs jau esat abonējis biļetenu" Sazinājos ar veikalu, atbildēja gana ātri: noskaidrosim, atbildēsim. Un klusums. Prasu vēlreiz. Atbilde pēc būtības tā pati. Un klusums. Prasu 3.reizi. Atbilde: "Pagaidām šī opcija par 3 EUR atlaidi mūsu mājas lapā nav pieejama, tāpēc arī e-pastu ar kodu nesaņēmāt. Šobrīd tā tikai tiek uzstādīta un dotajā brīdī atlaides kodu nav iespējams saņemt.". Oponēju, ka "Izskatās pēc klientu maldināšanas ar nolūku savākt e-pastu datu bāzi. Ja jums nestrādā, tad nevajadzētu to likt mājas lapā, maldinot klientus." Atbilde: "Datu bazi neievācam, redzam, ka e-pasta lauciņš pat neaktivizējas." Bet aktivizējas gan un arvien var ierakstīt savu e-pastu!

V

L LAKKI 24.01.2024

Mana pieredze ar LetiBezAkcijas.lv vēl skumjāka. Pasūtīju lāzergaismiņas, atsūtīja kaut ko pavisam citu ( led gaismiņas), kuras ir izkomplektētas un galīgi ne tuvu gaidītajam. Jau otro mēnesi cenšos panākt iespēju nosūtīt atpakaļ un saņemt naudu, bet ir tikai lērums epastu ar atrunām, ka jautājumu risina, sazinas ar administrāciju utt.

I Igorj666 27.01.2024

Нам деньги уже 2-а месяца не могут перечислить обратно,хотя обещали в течении 14 дней! Мы заказали товар на сумму больше 50 €,оплатили,с доставкой omniva,когда пришла посылка,то чтоб забрать пришлось ещё раз оплатить полную сумму,мы им позвонили объяснили ситуацию,сказали что вернут в течении 14 дней,но прошло уже 2-а месяца и ноль реакции,денег так и не вернули! Не советуем делать покупки у этой организации!