Leonards Uškāns, Daina Skukina, Daniels Kubarko - Krāpnieciska Bruģēšanas firma

Brīdinu neielaisties darīšanās ar bruģētāju Leonardu Uškānu, tel. 29863123
Reklamējas fecebook marketplace ar civil sievas vārdu Daina Skukina - 28197475. Krāpšanā bija iesaistīts arī Dainas Skukinas dēls Daniels Kubarko, jo daļu summas bija jāpārskaita uz viņa konta numuru.

Meistars sevi reklamē getapro.lv un ss.lv

Pavasarī nopirkām no Leonarda pāris m2 bruģa atlikumu, likās normāls cilvēks, tāpēc uzticējām arī nobruģēt iebraucamo ceļu pie mājas.

Atbrauca uztāmēt nekavējoties, sasolīja zemu ciparu, iedeva atlaidi trepēm. Nākošajā dienā bija klāt, paņēma avansu, kas bija lielākā daļa no summas. Mēs kā muļķi arī iedevām. Tajā pašā dienā saveda šķembu, bobcat izlīdzināja. Nākošajās dienā salika daļu no apmalēm, nebija savs zāģis līdzi, kas jau likās aizdomīgi. Parasīja vēl naudu, atkal - kā muļķi iedevām. Pēc tam pazuda uz nedēļu, jo it kā dēlu jāved uz lidostu, kas ir 10 min brauciens no viņa mājas.

Un tad sākās pasaka pēc pasakas. Esot citi objekti, sieva jāvadā pa pilsētu, jābrauc uztāmēt cits objekts Salaspilī, jāved pārdot trimmeri, bruģēšanas pārinieks slimnīcā, galva sāp, lietus traucē.

Bruģi mums it kā pasūtījis caur “menedžeri” lai lētāk, tajā pašā laikā citā dienā stāsta, ka brauks uz Vangažiem pasūtīt bruģi firmā Riko vai Riko-rf.
Apzvanīju abas firmas, nevienā nekas nav pasūtīts, ne viņu, ne “menedžeri” nepazīst. Prasu “meistaram” pavadzīmi, pavadzīme nav. Iedod man sava “menedžera” numuru. Piezvanot jau var saprast, ka iedevis kāda čoma vai dēla nr., vēl sarunas beigās paņirgājās par mani.
Pats uz savu galvu izdomāja atvest melnzemes kravu, it kā par to, ka mūs čakarē. Pats to atzina!

Beigās ar lielu lūgšanos atbrauca svētdienā, pavirši uzlika atlikušās apmales, atkal nebija līdzi fleksis, nācās dot savu, lai vismaz apmales pabeidz. Atveda tikai vienu cementa maisu, es jau redzu, ka nepietiks, nākošajā dienā skatamies, ka apmales kustas.
Noteiktajā dienā (pēc 20 dienām), 31.augustā, bruģis nav atvests, lai gan acīs skatoties meloja, ka būs. Vēl nākošajā dienā, 1. septembrī, attaisnojas ar to, ka ir 1. septembris un visi rabočņiki aizņemti! Tajā pašā dienā uzteicu sadarbību, protams, nevarējām vienoties par tāmi, bija gatavs atdod mazāku summu kā realitātē bija nopelnījis. Ar draudiem izdevās atgūt daļu naudas. Ja mēs nezinātu, kur viņš dzīvo, domāju, ka nebūtu atdevis arī naudu. Tāpēc man īpaši žēl viņa citus klientus.

Vēl atļāvās pateikt, ka esot mūs brīdinājus, ka šis esot viņa brīvdienu objekts, lai gan sākumā teica, ka 5 dienās būs gatavs. Atļāvās arī pateikt, ka viņam ir likumiskas tiesības atgriezt naudu 5 dienu laikā. Sarkastē sekoja arī visādi draudi un Minhauzena pasakas.

Tagad mums ir dārgākais bruģis Rīgā, jo pēc šī “meistara” daļa apmaļu bija jāpārliek un apakšslānis jāpārtaisa, jo nekas netika pieblietēts. Tā jau ir - skopais maksā divreiz.

Lūdzu, esiet gudrāki un piesardzīgāki par mums, nesaistieties ar šo “meistaru” un viņa sievu Dainu Skukinu un padēlu Danielu Kubarko

Citas “labās” atsauksmes var palasīt šeit (žēl, ka mēs pirms tam neizlasījām)
- https://www.sudzibas.lv/brugetajs-krapsana-c513578

Z