AtrisinātaLaura Ķerpe - Krāpniece

Vēlos brīdināt visus, kuriem kādreiz gadās kādas darīšanas ar Lauru Ķerpi no Cēsīm. Viņa it kā palīdzot var pieteikties palīdzēt kārtot kādas darīšanas, bet pazudīs tur iesaistītā nauda un vienmēr tiks melots, ka pie vainas ir kādas trešās personas, piemēram, caur kurām centusies nokārtot visu. Un vēl beigās jums paziņos, ka viņa dēļ tā visa pati zaudējusi lielus līdzekļus. Turklāt var piespēlēt arī trešās personas, ar kurām sazvanīties, lai noskaidrotu apstākļus, tikai šīs personas ir viņas "aktieri". Runa var būt arī par materiālām vērtībām, ne tikai naudu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.05.2016

Laura Ķerpe vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

R riina 25.10.2015

Cērtams zaķis !!!

Z zibisss77 14.01.2016

Šai jau vecis tāds pats Lukturis!!!

kritiķis001 14.01.2016

Tas laikam Latvijā jau ir norma.

A aklavista 15.01.2016

O jāa...Tā tak ir Cēsu kontrobandiste,pie šās var cīgas dabūt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!