Latvvijas Pasts - zagļi

Nesūtiet ar latvijas pastu neko vērtīgāku kā netīru zeķu pāri, jo darbinieki iespējams ir zagļi un Jūs apzags rokām nedrebot.Protams runa nav par visiem darbiniekiem, bet lai izlēgtu iespēju, ka jūsu sūtījums nesasniegs mērķi un jums būs tikai nepatīkamas emocijas, izvēlieties citu sūtīšanas veidu..Īsāk sakot situācija tāda, ka tika no UK uz LV nosūtīta paciņa ar jaunu mobilo telefonu un džemperi, bet līdz galam nonāca tikai džemperis un telefona kastīte ar vadiem, bet pats telefons bija izzagts no sūtījuma.Paka(aploksne) atplēsta telefons paņemts viss atlikts atpakaļ ar skoču aizlīmēts atkal ciet un aizsūtīts tālāk adresātam...Drausmīgas sajūtas man un saņēmējam

J

M Marita 08.11.2011

Jana kungs!
Vai nepielaujat iespeju, ka apzog pakas UK pusee?? Tur stradaa taadi "meistari"... Es arii biju nosutijusi paku uz Latviju (gan apdrosinaju!) un arii atnaca sheit bez dazaam mantaam! Uzrakstiju iesniegumu un liels bija mans izbrins, ka vaininieku atrada UK pusee un man atmaksaja dalu no pakas zudushaa satura.Gaidiju gan ilgi ap 3 menesi.Ja jums ir pieradijums, kas bija pacinaa tad ir verts pacinities! Visu labu!

B Belle 08.11.2011

OOOO, jaaaa!!!LV pasts!Pasta darbinieki ar saviem okskjeriigajiem deguniem, un garajiem nagiem, ielien pat vienkaarsaas veestuliitees!Kuras neaiziet liidz adresaatam!

S sh69 09.11.2011

Uzraksti sūdzību! Tieši no UK nāk bojāti pasta sūtījumi!

S Simona 10.11.2011

Tas jau nav jaunums, tā bieži notiek, un jā, tieši no UK sūtītiem sūtījumiem.. Man no Kanādas tika sūtīts sūtījums ar portatīvo un dažādām brendu drēbēm un citām vērtīgām mantām, nekas nebija aiztikts. Taču, kad tika sūtīta paka no UK uz LV ar rotaļlietu, kurā iekšā bija iešūta naudiņa - nebija liela summa, bērnu drēbītēm un NIKe botiņām - drēbes un botiņas nepienāca, atnāca tikai lācītis, bet atplēsts - bez naudiņas.

T toSimona 10.11.2011

Pareizi viņi darīja, ka naudu izņēma, jo naudu nedrīkst pārsūtīt šādi. Pasta darbinieki nav vainīgi pie tā, ka Tu nejēdz izlasīt ko un kā drīkst vai nedrīkst sūtīt!

Un pirms LV pasta vainošanas, jūs visi protams kārtīgi noskaidrojāt, vai lietas tiešām pazuda LV pastā, nevis UK pastā, muitā vai kādā citā vietā kur sūtījumi mēdz uzturēties, vai ne?